Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van itt olyan férfi aki...

Van itt olyan férfi aki fitymaszűkülettel tud szexelni, és nincs semmi problémája?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 18:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
47%
ne álmodozz. orvos megbeszélni vele. szike. aztán jobb lesz mint volt. nem érdemes vele játszani, mert csúnya baleset is lehet akár a vége
2010. ápr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
20%
Nincs! Azért mert a fitymaszűkület betegség, és ha azod van, akkor az baj!
2010. ápr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
35%
Menj el orvoshoz. Ismerek olyat, aki emiatt most már 10 éve beteg!
2010. ápr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
30%
Szétnéztem, nincs itt olyan.
2010. ápr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
NEM fogok elmenni orvoshoz azért h levegyék fitymám és a csajok azthiggyék h zsidó vagyok,amikor odakerül a sor..! meg h mikor odajutunk lássák h nincs ezen fityma meg más mint a többi és majd lesnek 1-et.. na ez nem hiányzik!
2010. ápr. 6. 18:30
 6/30 anonim ***** válasza:
70%

dehogy kell körülmetszést csinálni...

Ha szerencséd van és nem olyan durva az eset, akkor elég 1-2 bevágás a fitymán, majd ahogy az összeforr kitágul és kész... 1heti kellemetlenség és kész...

Vagy Z plasztika (Z formájú bemetszés a fitymán. ez is összeforr és kész)

Legvégső esetben részleges körülmetélés, ami még mindig nem durva, megmarad a fitymád.


Semmi bajod nem lesz, ha elmész egy urológushoz, ő megmondja a tutit, kérdezhetsz, megbeszélhetitek, ha esetleg egyszerűen el akarja intézni és körülmetélés, nyaggasd a fentebb leírtakkal, hogy azokkal nem megoldható-e. És ha a végén kimondja a gyógymódot, még akkor sem kell kés alá feküdnöd ha nagyon nem akarod, de NAGYON ajánlott...

2010. ápr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
77%

OK tegyük fel hogy minden ezrediknek nincs problémája vele. Megkockáztatod, hogy 1 az ezerhez annak a sansza, hogy az életben nem fogsz egy rendeset szexelni és tönkreteszed a férfiasságod vagy elmész a dokihoz és legfeljebb(!) eltávolítatod a fitymádat?


Amúgy sokszor nincs is szükség a fityma teljes léziójára.


Te tudod de engem inkább nézzenek zsidónak mint, hogy ne tudjak dugni!

Jah ésha oda kerülsz egy lánnyal akkormár úgyis elmondhatod neki, hogy hogyan is néz ki...

2010. ápr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Bár nemvagyok szakértő de ha rendesen tudsz maszturbálni akkor a sex is menni fog,de ha nem akkor úgyis doki lessz,mert gondolom dugni még akarsz.
2010. ápr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
57%
Hasonló problémám volt gyerekkoromtól kezdődően.20 éves voltam,mikor egyedül megoldottam - papsajtlébe áztatgattam. A szex nem volt macerás,sokkal inkább a tudat,hogy az nem olyan kéne legyen. Sőt,egy egészen egyszerű megoldással átvágtam a "kantárt" is. 2 hetes gyógyulgatás után legszívesebben az utcán mutogattam volna,olyan jól sikerült! Xman.
2010. ápr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy amennyiben lehetséges,kerüld el a körülmetélést.Nem azért,hogy ne nézzenek zsidónak.Nem ártana,ha leírnád azt is,mennyi idős vagy. Nálam a papsajt és sok türelem meghozta gyümölcsét,ne csüggedj! Xman.
2010. ápr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!