Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves és 172cm szerintetek...

16 éves és 172cm szerintetek kisnövésű vagyok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 21:38
1 2 3 4
 21/33 Sheffield válasza:
áááááááááá soha nem fogok... de viszont vannak az unokatesóim meg a haverjaim azok cigizgetnek... de én nem fogok és nem is dohányoztam..... ugyhogy..... ja és kösz:)hátha úgy lesz:))
2010. aug. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 Sheffield válasza:
de az nem gond h van a forgószékem amin szoktam ülni gépezés közbe.... és mindig ferdén ülök benne?
2010. aug. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Sheffield,ha mozogsz is,sportolsz,vagy csak a haverokkal a levegőn vagy azért sokat,szóval nem csak a gép előtt vagy egész nap akkor olyan nagy gond nem lehet.Örülök,hogy ilyen normális tinik is vannak.
2010. aug. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 Sheffield válasza:

szoktam ... sétálni ahol lakom település 3 km meg még a szomszéd település vagy 5-10 km bejárom a haverommal az egészet.... meg biciklivel:)

állandóan túrázunk vele:D:DD

2010. aug. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyit mászkálsz,megbicózól akkor nem kell tartanod hogy gerincferdülésed lesz,de ha rossz a testtartásod akkor tornász sokat és kérj ki szakember véleményét,ez tapasztalat én nem tettem annó és hát azóta se javult a helyzet.
2010. aug. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 Sheffield válasza:
a testartásom jó... :) ugyhogy nincs gerincferdülésem mert a suliban havonta nézték:)) de a sok sétától lehet nőni meg a bicőűózástól?
2010. aug. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
a növés az egyéni adottságoktól függ,persze a mozgás az mindig jó,de sajnos a növést nem lehet befolyásolni,de neked nincs ezen a téren miért aggódnod,már most magas fiú vagy.
2010. aug. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Sheffield válasza:
:) kösz...:) am fiu vagy vagy lány?
2010. aug. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

28 éves vagyok és csaj.Élvezd ki a szünetet.Örülök,hogy mozogsz sokat és nem cigizel mint sok kamasz.Látszik normális kamasz vagy és normálisan is neveltek.


A kérdést írónak meg,kicsit alacsony vagy,de valaki csak 18 évesen szokott megnyúlni.Az apukád kb milyen magas,vedd alapul és számolj hozzá pár cm-t,ebből megtudod kb.mekkora leszel.

2010. aug. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Sheffield válasza:
apám 175 cm:) de am nics msn-ed talán ott jobban kitudjuk ezeket beszélni:))
2010. aug. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!