Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az normális, hogy 3 hét múlva...

VALAKI 78 kérdése:

Az normális, hogy 3 hét múlva leszek 12 éves, és még nincsen spermám?

Figyelt kérdés

2015. márc. 2. 17:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Persze hogy normális, hogy még nincs. Olvass vissza itt a témába. Meglátod hány 13-14 sőt 15 évesnek sincs még. Hidd el még nem kell hogy legyen neked. A fütyid körül szőrös már?
2015. márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Normális,legkésőbb 16 êves korra kell spetmánt termelnie a szervezetnek.


Kevés 12 évesnek van spermája,inkább 13-13,5 éves korban jellemzőbb.


De vannak későnérők is(akik nagyon alacsonyak gyakran később kezdenek el fejlődni,később lesz fanszőrük\12-13 éveseknek átlagos fejlettségűeknek màr van\,kicsi a péniszük sokszor ,de csak addig míg fel nem gyorsul a fejlődésűk és később lesz spermájuk 14-16 éves korban)

2015. márc. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Én 11 évesen kezdtem kiverni és nekem már akkor is volt
2015. márc. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 szamo77db ***** válasza:
Ne izgulj! Én tavaszi gyerek vagyok és a 13. születésnapomat 4 hónappal megelőzően, karácsony előtt jött meg! Szerintem hazudik, aki hőbörög itt, hogy neki 11 évesen már volt. Nem hiszem el és kész. Ne hidd el te sem! Olyan ez, mint aki dicsekszik itt, hogy neki 25 cm a cerka.
2015. márc. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

De 11 évesen is lehet már spermája,nekem is a 12 éves korom előtt pár hónappal volt már spermám és nemileg a testvéreim is korán értek a nővérem is 11 évesen menstruált.


Lehet 11 évesnek spermaja,de ritka!

Sok 12 évesnek van spermája,de az is igaz ők elég fejlettek,magasak,de van ilyen!


De mondom ettől függetlenül 16 éves korig aggodalomra semmi ok.

2015. márc. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Vegyél a nyolcadikosoktól.
2015. márc. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!