Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsen egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsen egy normális barátom/haverom sem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a magának való srác, de eddig csak kihasználtak a magukat "barátnak" mondó emberkék, meg "hátba szúrtak", elárultak, stb...A magát "legjobb barátnak" mondó "barátomat" is csak addig érdeklem, amíg hasznára vagyok...Csak én vagyok ennyire szerencsétlen vagy ennyire undorító lett ez a társadalom?Esetleg túl komplikálom az egészet? 18/F

2014. nov. 6. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet, hozzá kell szokni, ennél már csak rosszabb lesz.
2014. nov. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Régen még gondolkodtam rajta, hogy visszaadom nekik, de mindig arra a következtetésre jutottam, hogy az élettől majd úgyis visszakapják, de ez akkor is undorító szerintem.
2014. nov. 6. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Igaz barátja nem sok mindenkinek van.
2014. nov. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem csak te tapasztalod, nekem összesen 2 ember van akiről tudom h igaz barátom és nem csak azért van jóban velem, hogy kihasználjon.. de épp ezért már úgy állok az emberekhez, hogy olyan vagyok velük, mint amilyenek ők velem. Ha segítenek én is segítek, de ha folyton csak kérnek és nem adnak vissza akkor én sem adok semmit.
2014. nov. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, csak picit bonyolultabb a történet.

16/L

2014. nov. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nyugi,egy cipőben járunk csak pár évvel fiatalabb vagyok
2014. nov. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!