Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor érdemes elösször urológu...

Mikor érdemes elösször urológushoz elmenni?

Figyelt kérdés
Ha semmi panasz nincs csak szűrésre. Másfél éve élek némi életet. 19/F

2015. márc. 4. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
ha nincs panaszod, akkor nem kell.
2015. márc. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha nincs semmi gondod felesleges orvoshoz menni. Majd ha betöltöd a 40-45 éves korod viszont érdemes elmenni szűrővizsgálatra.
2015. márc. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Panasz nélkül nem kell,ez nem olyan mint a nőknél a szűrés
2015. márc. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell ha nincs panaszod.


Nőknek sem kell,vagy kötelező,csak ajánlott.


De egy sima vízelet mintából nemibetegsêgeket ki lehet szűrni,korábban ilyen gyors tesztet lehetet venni a gyógyszertárban ami kimutatta ha nemibeteg voltàl.

2015. márc. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Ha még is elmennél tb kártyát,személyi igazolványt kell vinni,nem kell beutaló az urológiára.
2015. márc. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De szűrésre sem érdemes elmenni?
2015. márc. 6. 08:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen érdemes elmenni szűrésre, már ebben a korban is, de csak olyan helyre/szakemberhez, ahol alaposan kivizsgálnak, tökmindegy hány éves vagy. Még ha most nincs is problémád látszólag, akkor is kiszűrhetnek valamit, ami nem biztos, hogy ott és akkor fog neked gondot okozni!


Én voltam egy ilyenen, remek szakembert találtam, aki igen alapos volt, volt mit rendbehozatni magamon, nem félni kell elmenni, hogy majd találnak valamit! Akkor már inkább időben találják meg, ami meg kell, mint később, amikor már nem biztos, hogy lehet is rajta segíteni! :)

2015. márc. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ha nincs bajom tuti nem mennék el,hogy a fenekembe turkáljanak,viszont odafigyelek magamra és amint volt valami furcsa elmentem,de mint kiderült semmi baj nem volt(igen fiatal voltam,erős szőrtüsző gyulladásom volt 😁))
2015. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De nyugodtan menj el.
2015. márc. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!