Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kicsi korom óta forró vízben...

Kicsi korom óta forró vízben fürdök (nem zuhanyzok, hanem a fürdőkádban fürdök). Úgy tudom a forró vízben az ondósejtek elpusztulnak, és árt a nemzőképességnek is. Lehet hogy meddő vagyok?

Figyelt kérdés
2008. aug. 24. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A forróvíz valóban megöli őet.De nem leszel meddő csak sokkal kevesebb lesz belőlemert nagy része elpusztul.Ritka eset a meddőség
2008. aug. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Ritka????????? Egyáltalán nem ritka, sőt egyre gyakoribb sajnos.

Kérdező, ha babát akarsz, tényleg ne fürödj, pláne ne forró vízben!. Tudod, régen, amikor még nem volt ilyen fejlett az orvostudomány, és nem volt fogamzásgátló, így "hajtották" el a nők a nem kívánt gyereket.

2008. aug. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Tényleg nem ritka, hogy így lesz meddő valaki. Ha majd gyermeket akarsz, akkor érdemes lesz kivizsgálásra menned, hogy mennyire életképesek az ondósejtek.
2008. aug. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaj bocs, a második vagyok, úgy válaszoltam neked, mintha lány lennél... :)) De lényegében ugyanaz, valószínűleg a férfiaknak se tesz jó a forró víz. Amúgy én is fürödni szerettem mindig, de mióta babát szeretnék, csak tusolok.
2008. aug. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ne parázz! változtass életmódot, ne fürödj forró vízben, amúgy sem tesz jót (nem csak a spermáknak árt, a bőrödnek, vérkeringésednek sem jó). egyél sok vitamindús ételt, rostot, ne cigizz és ha egy év múlva sem jön össze a baba, akkor ráérsz aggódni
2008. aug. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat.
2008. aug. 24. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!