Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bélférgeim vannak. Mondanátok...

Bélférgeim vannak. Mondanátok olyan gyogyszert amitöl elpusztulnak és vény nélkül kaphato és 15 évesen oda adják?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán iylen? Vagy orvoshoz kell menni?Kutyátol kaphattam el..mondjatok valamit légyszi
2011. ápr. 11. 16:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ORVOOOOOOOOOSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!
2011. ápr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj el orvoshoz, nem kell emiatt magad szégyellni, mert igen sok emberrel elöfordul. Kapsz gyógyszert rá, és elmulik.

De célszerü a kutyádat is féregteleniteni, mert különben visszafertöz.

2011. ápr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
ennyire rossz lehet a helyzet?:S
2011. ápr. 11. 16:16
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy irány az orvos, majd elküld székletvizsgátara, ott kiderül, hogy milyen féreg s utána a gyógyszer.
2011. ápr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
értem,azért más megoldás nincs?
2011. ápr. 11. 16:16
 6/16 anonim ***** válasza:
semmiféleképpen nem rózsás a helyzeted, van olyan ami a májat támadja, van olyan ami csak, "csak" a beleidben él s eleszi előled a neked fontos tápanyagokat, még fiatal vagy, kell nőjjél, mindenképp menj orvoshoz, ne hanyagold el
2011. ápr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
magától nem fog elmúlni, ha abban reménykedsz, sőt, még szaporodik is, vagy nő is
2011. ápr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Háziorvos ad egy gyógyszert, pár napig szeded és elmúlik, semmi durva, az öcsémnek is volt egyszer, nem kell megijedni.
2011. ápr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Na most attól függ milyen féregről van szó. Látható cérnaszerű lényekről vagy szabad szemmel nem látható amőbákról, protozoákról, prionokról?

Az én székletemben semmi nem mozog, mégis tele vagyok parazitákkal és élősködőkkel a fent leirt szabad szemmel nem látható kategóriában....

Ezzel azonban dokihoz nem lehet menni, ugyhogy én a COlonix programot kezdtem kipucolja a vastagbelet irtani pedig ezüstkolloiddal lehet ezeket.

Ha mászkáló férekről van szó, akkor az tényleg doki mert arra féregűző gyógyszerek vannak.


Háziszerek közül segit a fokhagyma (darabold össze egy késsel apró darabokra és vizzel idd meg)

Jó a tökmag is, grapefruitmagcsepp, fűszerek pl fahéj kardamom még nagyon sok minden de most ennyi jutott eszembe.

Ha cérnagiliszta vagy ilyesmi akkor dokitól kéne kérni féregirtó szert!

2011. ápr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát a második fajta féreg lehet...megyek akkor dokihoz.Ez a fokhagyma egyépként mit csinál velük?
2011. ápr. 11. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!