Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elképzelhető az, hogy szex...

Elképzelhető az, hogy szex közben mindig kőkemény az erekció?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem,mert nekem csak akkor lenne szerintem a legjobb a szex,ha kőkeményen állna,mert akkor van meg a maximális méretem,ami (15,5 cm) ez alatt már szerintem nem lenne jo..
2015. márc. 7. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Haha, ez jó vicc...! Ha nem lenne kemény nem is tudnál behatolni! Tanulj már kicsit biológiát, akkor nem kérdeznél ilyen ostobaságot...
2015. márc. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te meg nem válaszolnál ilyen baromságot...Ha nem tudnád,lehet külömbséget tenni erekció és erekció között.
2015. márc. 7. 10:13
 3/4 anonim ***** válasza:
14%
Jah, és ha nem teljesen kemény akkor hogy tud bejutni, ha össze-vissza nyiklik-nyaklik? Már megbocsáss, de azt hiszem van pár év szexuális tapasztalatom, és egy renyhe fa.sz nem jut mélyre. A kezeden kívül mással is próbálkozz! A nem teljes erekció meg nem erekció... Max szégyenérzet...
2015. márc. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a kérdezőnek adok igazat.Bizony hogy vannak különbségek a merevedések közt.Abban viszont nincs,hogy ragaszkodni kell centikhez is .Ez egy nagy hűlyeség .

Csak megjegyzem a válaszolónak hogy neki már van ebben tapasztalata is .Akkor én most mit írjak ,nekem meg már csak emlékeim vannak a kor miatt .

2015. márc. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!