Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ma jön át a barátnőm és első...

Ma jön át a barátnőm és első alkalommal fogunk nemi kapcsolatot létesíteni. De nekem fityma szűkületem van?

Figyelt kérdés
Szóval átjön ma barátnőm és leakarunk feküdni. De nekem fitymaszűkületem van. Lankadt állapotba feltudom húzni de nagyon érzékeny tapintást még elviseli de ha már végighúzom az ujjam az nagyon rossz. Ha hónapba fogok menni orvoshoz vele. Szóval a lényeg lehet e így szexelni? Lifestyles skyn óvszert használnánk babaolajjal.

2015. febr. 20. 09:54
 1/10 anonim válasza:
100%
Inkább várjatok vele szerintem..
2015. febr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az óvszerekhez CSAK VIZES ALAPÚ SÍKOSÍTÓT szabad használni, mert az olaj a gumit károsítja.

Fitymaszűkülettel elég nehéz lesz egy szűk vaginában mozogni, ezt nem javaslom.

2015. febr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább beszélj a barátnőddel őszintén és halasszátok el a dolgot! Fitymaszűkülettel nem kellene szexelnetek, mert így fájdalmas lehet a közösülés!
2015. febr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megmondom neki inkább hogy max maradjunk a peetingnél mert se síkosító az óvszerhez meg 1-2 gond is van. Köszönöm a válaszokat.
2015. febr. 20. 11:10
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Ha mégis nagyon begerjedtek akkor úgy vedd fel az óvszert, hogy a fityma maradjon a makkon. Síkosításnak meg izgasd fel jól a csajt, hogy rendesen nedvesedjen be. Óvatosan lehet így szexelni. Ha bármi szorítót érzel a makkodnál azonnal hagy abba! A babaolajat felejtsd el az óvszerhez. Maszturbáláshoz viszont használhatod.
2015. febr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó a választ. Ez volt az egyik leghasznosabb. Valószínűleg biztos befogunk. Szóval majd megpróbálom úgy ahogy írtad. De lehet hogy az lesz hogy feszítő érzés lesz.
2015. febr. 20. 11:49
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Rossz a sorrend, kérdező! A buta, felelőtlen ember ismérve az, hogy előszörre tervezi megcsinálni magának a bajt (közösülés), amivel könnyen tönkre is teszi magának az 1.! élményét, csak azutánra, kényszerből megy el az orvoshoz (urológus). Ezt a kérdést is csak most, az utolsó pillanatban írtad ki.

Miért vagy ennyire felelőtlen? Ennyire se tiszteled, se becsülöd önmagadat? Így hogy akarsz magadnak barátnőt?

Gondolkodozz ezen igencsak el!


Én a helyedben várnék még azzal az első szexszel...

2015. febr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha már annyira akartok ,akkor az 5 válasza a jó .Semmilyen óvszer sem jó a baba olaj.Oldja a gumi anyagát .

Masztiohoz viszont kiváló,steril ellenőrzött anyag .

2015. febr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__6..


Ez a gyerek tudta, hogy baja van, tudta, hogy baj lesz, ha szexelni fog úgy, hogy nincs rendben a fitymafékje, mégis a mohósága volt számára a fontosabb. Meg is bánta...

Ha így akarsz járni, csak rajtad áll!

(#7-es voltam)

2015. febr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%

Óvatosan a sexel.


Na voltál dokinál?


Ha igen és műtét lenne a vége óvatosan,mert csak durva szűkületnêl kell metélni,csak ezt nem közlik,ezt kerüld el ha lehet.


Meleg vízben próbáltad a fitymád tornáztatni?

Sokaknak akik napi szinten csinálták segítet.


Urológushoz 14 éves kortól lehet egyedül menni,csak tb kártyát,személyit kell vinni.

2015. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!