Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van köztetek olyan férfi, aki...

Van köztetek olyan férfi, aki húgycsőrendellenességgel született?

Figyelt kérdés

megműtöttétek vagy lehet ezzel együttélni?



,

,


2015. márc. 14. 07:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Hipospadiázisra gondolsz?
2015. márc. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen
2015. márc. 14. 17:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyik barátom ilyen. Meg is mutatta. Az övé nem annyira vészes, neki a húgycsőnyílása a makk tövéből nyílik, de mivel nem sipolyos és nem okoz neki más gondot. Elfogadta magát ilyennek és éli vígan az életét sikeres párkapcsolatban. A tiéd milyen?
2015. márc. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt a rendellenességet csecsemőkortól 3 éves korig a legcélszerűbb megműtetni,mivel a hegek ekkor még jobban tudnak gyógyulni,halványodnak.Ezt a szülőkkel közölni szokták.


Egyik kollegám unokaöccsém műtötték ezzel majdnem 10 évesen,mostanában,totàl felelőtlenek voltak a szülők,mert mondták nekik is hogy pici korban csinaljákmeg,most meg 2 műtét kelletz neki,2 alkalommal vágták teljesern fel az egész kukiját,hát nem tudom az hogyan fog kinézni,milyen hegek maradnak.

Meg mondták nekik hogy minnél később műtetik annál nagyobb az esély rá hogy mellékhere gyulladásra hajlamos legyen sajnos ezt is megtapasdztalta.

2015. márc. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha ez a problémád menjêl el vele urológusnak, mutasd meg neki hogy mit gondol róla,mert van amikor muszáj műteni mert valahol olvastam hogy impotenciát,nemzőképtelenséget is okozhat,vízelési nehézséget.


Nem mindegy milyen súlyos,van amikor nincs szükség műtétre.


De jobb ha doki látja.

2015. márc. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Látom a 38%-os megint nem a kérdésre válaszol,...ezért kár volt belepofáznia már megint egy topikba olyan témában, amihez nem ért...
2015. márc. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2éves kisfiamról van szó,neki is a makk alján van a húgycsönyílás,doki mondta,h.meg kell műteni de többen meg leakarnak beszélni róla...félek,h.a késöbiekben kérdörevon,h.miért nem mütettük meg ha esetleg neki lelki problémát okozna.
2015. márc. 14. 20:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Ebben az a baj, hogy hétköznapi emberként mi nem adhatunk neked tanácsot, mert nekünk nincs ilyen problémánk. A barátomnak szerencsére ez a dolog volt a természetes, őt ez nem izgatta, igaz a szülei sem nevelték bele a saját félelmeiket. Mert szerintem egy gyereket ha nem zavar, akkor nem szabad hogy a szülő belénevelje a saját aggodalmait, mert azzal könnyen tönkre teheti a gyereke életét.


A fityma.net oldalon úgy láttam elég alaposan foglalkoznak ezzel a témával, ott mintha láttam volna egy nagyon jó grafikus ábrát is, amely arról szól, hogy a péniszen a hipospadiázis hol, milyen formában fordul elő. A te kisfiadnak melyik van a különféle verziók közül?

2015. márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor mindenkêppen több orvost keress fel,kérdezd ki a véleményüket és kérdezd meg őket,hogy mennyire súlyos a kisfiad állapota,valóban kell e műteni,a műtét hogyan zajlódna stb.


Járd alaposan körbe a témát.

2015. márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!