Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület házi kezelése....

Fitymaszűkület házi kezelése. Hogyan, milyen módszerekkel?

Figyelt kérdés
Nyugalmi állapotban feltudom húzni de mikor erekciom van már nem tudom felhúzni a bőrt. Hogyan tudom kezelni otthon h orvoshoz menni végső esetben kelljen.
2015. márc. 17. 06:50
 1/7 Trafó1 ***** válasza:

Felhúzod, aztán felállítod, egyszer csak kitágul.

Menj orvoshoz , még ha ódzkodsz is tőle.

2015. márc. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj vele urulógushoz. Ha megpróbálod tágítgatni, a végén még beszakad vagy hátraszorul, és ezek nem vicces dolgok.
2015. márc. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Aztnemondd, hogy rákerestél előbb erre,és semmit nem dobott ki a kereső, mert azt tuti nem hiszem el! Millióegy ugyanilyen kérdés van itt a gyakorin,közben meg minden egyes kérdező elvárja, hogy minden egyes topikban mindenki leírja ugyanazt, amit eddig! Rákerestél te egyáltalán,kérdező??
2015. márc. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, rakerestem de privát segitsegeket kaptam mert vannak normális emberek.
2015. márc. 17. 12:29
 5/7 anonim ***** válasza:

A rákeresés nem igazán vág egybe a privát segítséggel, a kettőnek semmi köze egymáshoz! A kérdezők csak a saját kérdéseik, vagy hozzászólásaik által kaphatnak privát üzeneteket, rákeresés következtében nem, ezért sem hiszem, hogy te itt rákerestél volna korábbi kérdésekre, mert akkor millióegyet találtál volna. Nemkevés az utolsó pár oldalon is van!

Akik meg privátban próbálkoznak ebben a témakörben, általában nem tisztességes szándékúak, sokszor használhatatlan módszerjavaslatokkal. Csak ritka a kivétel, aki valóban segíteni akar.

2015. márc. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Meleg vízben kezd el a fitymád tornáztatni,húzd hátra a fitymád több percen keresztül minden nap.Sokaknak hatásos volt és a fitymájukat mindig kicsit hátrébb sikerült húzni,akár pár hét alatt javulást vehetsz észre.De csak óvatosan csináld.


Ha semmi változás nem lenne menj el urológushoz,tb kártyát és személyit kell csak vinni.

2015. márc. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erről a vízben húzkodásról én is jókat hallottam,érdemes kiprobálni.
2015. márc. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!