Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület. Házi praktikák?

Fitymaszűkület. Házi praktikák?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és fitymaszűkületem van. Van erre házi praktika vagy valami hasonló?
2010. márc. 7. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A körülmetélés annak számít?
2010. márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ORVOS!!!!!!!!
2010. márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nincs erre házi praktika. Ha komolyabb esetről van szó, akkor nagyon rosszul járhatsz vele, ha magadtól próbálkozol valamivel, és nem mész orvoshoz.
2010. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De a metlésen kívűl van más gyógymód? Krémek, kenőcsök, bemetszés, metéltetni csak a legeslegutolsó esetben akarok!
2010. márc. 7. 21:26
 5/14 anonim ***** válasza:
Már bocs, de körbenéztél az előző többi topikok közt Kérdező? Mert sztem megint először kérdés, aztán a hoppá! Sztem alig pár napja nyitottak pontosan uezzel kapcsolatban topikot! Először TESSÉK HASZNÁLNI A KERESŐT, ill. KÖRBENÉZNI AZ ELŐZŐ LAPOKON! Tele van uezzel a kérdéssel!
2010. márc. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, nem gondolod véletleül, hogy ezt mind az orvos sokkal jobban el tudja neked mondani, ráadásul a forrás is megbízhatóbb? Ha most azt mondom neked, hogy verd el csalánnal, akkor megteszed azt a gyógyulásért?
2010. márc. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Amennyiben tudod tisztitani a fitymád alatt, akkor csak gyakorlás. Feszegeted, krémezed, feszegeted, krémezed. Ne túl erősen, mert felszakad. 3-4 hét, és megúszod a kést! Tuti! 30/F
2010. márc. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Menj csak orvoshoz!Nekem is körbe kellett metélni szűkület miatt,és nincs vele semmi gondom azóta sem!Én is húztam ,halasztottam,mégis csak ez lett a megoldás!
2010. márc. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem anyámékat meggyőzték, hogy a körülmetélés lesz a jó, de nekem sok problémám van vele, típus kérdése pl, hogy kinek mennyire szárad ki a makkja, ami aztán (mint pl az enyém) hámlani, kérgesedni kezdhet, meg foltos is lesz egyre inkább.

Próbáld otthon fürdés után tágítani, húzogatni, ne hallgass azokra, akik egyből le akarják vágatni még a heréidet is. A fitymának funkciója van, akkor derül ki persze leginkább, amikor már nincs meg és hiányzik :(

Elmehetsz a dokihoz, kérhetsz kenőcsöt, hogy segitsen valamit fürdés után a tágításnál.

Ha ez nem vezet eredményre (óvatosan kell, finoman, hogy ne repedjen be a fityma belső része) akkor szoktak bemetszést csinálni, hogy lazuljon a bőr egy kicsit.

Ha ez se jó, akkor lehet plasztikázni (z-plasztika) ha minden kötél szakad, akkor meg lehet részleges metélést is kérni, de a teljes körülmetéléstől lebeszélnélek, én most nagyon sok gonddal küszködöm miatta :(

2010. márc. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
oké, köszi a válaszokat, de a metelést én kizárom mindenképpen!!!!
2010. márc. 8. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!