Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid fitymafék és enyhe...

Rövid fitymafék és enyhe fitymaszűkület egyszerre?

Figyelt kérdés

Lehet olyan hogy egyszerre van a kettő, vagy csak a rövid fitymafék miatt nem tudom teljesen lehúzni a fitymát?


20/F


2015. márc. 19. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet egyszerre is és okozhatja a csak az egyik is, hogy nehéz hátrahúzni. Mutasd meg urológusnak!
2015. márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Minden lehetséges a mai mai világban .Az enyhe szükületen

talán mégtudsz változtatni ámbár már ezt is kinőtted .

A féket meg el kell távolitatni.Ne menjél abba bele a dokinak kényelmes ,a csak átvágás .Akinél ezt csinálták,szinte semmi sem változott .

2015. márc. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Igen lehet ilyen
2015. márc. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%

Igen lehet hogy mindkettővel baj van,de óvatos legyêl a dokival mert enyhe szűkületnêl nem kell metêlni,tehát ezt ne enged.


De az is lehet hogy csak a fêked rövid és az akadályozz a fityma makk mögé húzásában.


Viszont lehet simán fitymaszűkületed van csak,ha csak erről lenne szó meleg vízben a fitymát tornáztatni lehet ami javulást eredményez.


Menj urológushoz csak tb kártyàt,szemêlyit kell vinni.

2015. márc. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 HowiHoo válasza:

Nekem egy éve volt fék átvágás.

Amúgy nekem egyszerre volt mindkettő, az enyhe szűkület nálam annyit tesz hogy a makk aljáig tudom húzni, slusszpassz.

A fék műtétje is segített. Kb 2,5 hét volt mire azt mondhattam hogy már kb rendben van. A varratokat otthon kell kiszedni, 1-2 makacs majdnem megbőgetett :D


Szerintem menj bele, csináld végig, nekem még kicsit rá kell szánnom magam a 2.ra.

Azt nem tudom hogy lehet-e egyszerre a kettőt...lehet az már túl megterhelő szegény kukacnak :\

2015. ápr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!