Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Dudor a péniszemen. Mi lehet?...

Dudor a péniszemen. Mi lehet? Hova forduljak?

Figyelt kérdés
A minap reggel észrevettem hogy a péniszem bal oldalán egy duzzanat van amely szabad szemmel és tapintással is jól kivehető. Először arra gondoltam hogy pattanás(szerintem amúgy az) de inkább titeket is megkérdezlek. Tudnátok mondani valami hasznos tanácsot? Aggódom

2015. márc. 20. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha csak pattanás, az majd elmúlik, csak ne piszkáld! Egy bőrgyógyásznak kellene megmutatnod, ha az megnyugtat.
2015. márc. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószinü csak pattanásféle. Fiatal korban elöfordul. Az ilyenkor jellemzö erösebb faggyutermelés okozhatja. Korod?
2015. márc. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mindjárt 22
2015. márc. 20. 11:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Pattanas vagy valamilyen mirigy
2015. márc. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokszor a mirigyek is maguktól pár hét alatt visszahúzodnak.Várj 2 hetet még ha nem lesz semmi változas menj el urológushoz.
2015. márc. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22 éves vagy, és nem tudod, hogy a bőrtünetekkel milyen orvoshoz menj? Nem tudom, de az érettségit manapság már csak úgy osztogatják?
2015. márc. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Urológus a nemiszervet érintő összes problémával foglalkozik diszkrétebb a vizsgálat is,az orvos is férfi,könnyű bekerülni,csak tb kártyát és személyit kell vinni,és van hogy akár külön vizsgáló is van,jobb urológushoz menni(mint ha bőr és nemigondozóba menne,oda bejutni se könnyű,az orvos is nő és van hogy ki-be mászkálnak egügyi személyek miközben cikis vizsgálat megy)
2015. márc. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak és az össze többi normális hozzászólnak nagyon köszönöm, aki meg szórakozni jön fel és köpködni a kicsinyes, egyáltalán nem vicces válaszait az meg.... nem is folytatom... :) remélem te is meggyógyulsz. Nos nagyon aggódtam de úgy néz kis egy "egyszerű" pattanásról van szó, de rendkívül megijedtem. Még egyszer köszönöm!!!
2015. márc. 23. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!