Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pénisz gomba? Vagy valami...

Pénisz gomba? Vagy valami más? Nem múlik el.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Már körübelül 2 hónapja jelentek meg először a makkomon piros kiütések, nem égtek, nem viszkettek, gondoltam/gondolom hogy gombás fertőzés miután utánaolvasgattam. Vettem Canesten gombaölő kenőcsöt amivel először teljesen elmúlt, most viszont újra előjött de nem kiütés szerűen csak pirosos. Talán kellene valami tabletta is a kenőcs mellé? Több hete kenem rendszeresen napi 2 szer!



2015. márc. 22. 01:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez olyan gomba lehet,amire a Canesten nem hat .Nincs más hátra ,mint előre,orvos.Bőrgyógyász.Beutaló sem kell .
2015. márc. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez esetben a doki lenne a legjobb megoldas a talalgatas helyett
2015. márc. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Urológushoz is elmehetsz vele,ő az összes nemibetegsêggel foglalkozik.Simán megvizsgál,meg aműgy is férfi az orvos,ïgy elővenni sem olyan égő.Menj el urológushoz,tb kártya és szemêlyi kell csak.Gomba lehet,de valamilyen más antibiotikumra lehet szükséged.
2015. márc. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak enyhén pirosas, ha nem tudnám hogy előtte kiütéses volt nem is hinném hogy probléma van vele! Kenegetem de nem javul... Lehet hogy muszáj lesz az orvos! Köszönöm a válaszokat!
2015. márc. 22. 22:04
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Na hol jartal???? nem tanitottak ha idegen növel vagy gumi ??Nöjön is ra egy nagy laskagomba akkor tanulsz!!!!
2015. márc. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hogy te mennyire tudatlan vagy b*** Nem voltam idegen nővel és mindig használok gumit... Ne okoskodj ha lófaszt sem tudsz.
2015. márc. 25. 13:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Gombat bármitől el lehet kapni,sőt ha beteg volt valaki és erős antibiotikumot szed az is kiválthatja ezt.(nyilvános zuhanyzó,wc ha wc-zés előtt és után elmarad a kézmosás,ruha,törölköző olyan helyre têtele ahol sokan megfordulnak stb)


Nőknél még gyakoribb,mert a hüvelyükbe egészséges mértekű gomba van és ez van hogy túl szaporodik(elég egy felfázás,egy gyógyszer hozzá)ehhez nem kell sexuális érintkezés.(elég úszodába úszni,megtörölközni olyan törölközővel amit előtte letettél a padra,ahol sokan megfordulnak stb)

2015. márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!