Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Párom 21 éves (férfi), a...

Párom 21 éves (férfi), a mellében találtunk egy fájdalommentes csomót. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Pár hónapja fedeztük fel a csomócskát a mellbimbója alatt. Nem túl nagy, és nem is fáj neki. Volt orvosnál, azt mondák neki, 2 hónap múlva menjen vissza, ha addigra sem tűnik el neki, elküldik majd szövettanra. De én nagyon féltem. Csomót olvastam már utána, hogy mi lehet ez. Írtak cisztát, zsírcsomót... Volt valaki esetleg hasonló helyzetben?

2015. márc. 22. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
es miert te rakod fel a kerdest helyette, o valami nyomorek talan?
2015. márc. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A jó Solonius válasza:

Ha fájdalommentes, az esetben szerintem nem kell attól tartani, hogy rákos lenne, bár nem vagyok orvos. Nekem egyszer a vastagbelemből szedtek ki egy polipot (jóindulatú daganat), és amellett találtak fekélyes foltokat is.

Kívánom a legjobbakat!

2015. márc. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ez a magyar egészségügy .Ha nem tudják hogy mi,akkor miért nem küldik,mammomgráfiára,onkológiára,vagy bárhova ahol ezzel foglalkoznak .Legalább a vizsgálatra adtak volna időpontot .Persze ha priviben megy ,akkor nem kell várakozási idő .Ha meg valami gond lenne,Isten őrizz ettől,azonnal mondják ,holt volt eddig.Erre mit lehet mondani aztán,itt csak elküldtek ,nem foglalkoztak velem .

De ez a beteget ilyenkor kevésbé vigasztalja .

2015. márc. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pontosan ez az 2 es.A rák fájdalom mentes a mellben is .

Lehet az nő,vagy férfi .Talán 3 hete a közeli hölgy ismerősünk egy ,csomót észlelt a mellében.Azonnal orvoshoz ment privát,mert SZTK ban csak 1 hónap múlva kapott ídőpontot,és sajnos rákja van .

2015. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett végül? Elmúlt?
2015. jún. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!