Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ciki lehet egy 13 éves fiúnak,...

Ciki lehet egy 13 éves fiúnak, hogy még mindig ülve pisil az iskolában?

Figyelt kérdés
2015. márc. 23. 15:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
93%

hát idegen helyen én nem pisilnék ülve


az állva pisilés nem kialakul, az adott, bármelyik fiú tud állva pisilni, amlyik már tud állni és megvan a kukaca

2015. márc. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
93%
nem ciki de szerintem ne ülj le mert rohadt undoritó mindenki lehugyozza megleköpi legalábbis nállunk
2015. márc. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
68%

Ciki ha suliba,meló helyen bárki is ülve pisil,eleve azok a wc nincsenek rendesen tisztítva,levízelik,több százan használják azokat így betegséget is könnyű elkapni.


Nyilvános helyeken a csajok sem pisilnak ülve,hanem a wc fölé guggolva pisilnek.


2-3 éves gyerekek tudnak már állva pisilni.

2015. márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
17%
Akkor hugyozz ülve nyílvános helyen ha férgeset akarsz szarni. Mert ügye az ilyen betegségeket egészen pontosan így lehet elkapni.
2015. márc. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
89%

Én akiket ismerek mind állva pisilnek és láss csodát nem vízelnek mindent össze.A férfiak állva szoktak pisilni,már igen kis gyerekek is.


Máshol wc-re ráülni nem egészséges,nem higénikus.Akinek van pici esze is nem fog nyílvános wc-re ráülni.

2015. márc. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Mandy1408 ***** válasza:
100%
Nyilvános wc-n is lehet ülve pisilni ha van elég papír, amit leteríthetsz. :)
2015. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annak vannak a legnagyobb gondjai a férfiasságával, akinek olyen baromságokkal kell bizonyítania azt, hogy ő minden körülmények között állva hugyál.
2015. márc. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A Tengerész ***** válasza:
94%
Ciki. Meg azt se értem miért jobb ráülni a sz@ros, összehugyozott WCdeszkára, mint odaállni a piszoárhoz férfiasan kicsavarni az uborkát. Otthon meg ha nem akarod állandóan takarítani a WC környékét (mert valóban hamar büdösödik, olyan nincs, hogy soha egy csepp se megy a fajansz szélére), akkor a mosdóba kell pisálni, utána leöblíted, a gyíkot meg mindjárt szappannal megmosod és kész .
2015. márc. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
89%
Én lány vagyok de nyilvános wc-n én is 'állva' pisilek.
2015. márc. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
69%

Ja én is írtam csajok sem ülnek rá a redkes wc-re,felette guggolva pisilnek.


Az meg nem igazán férfi\fiú aki gyakorlatilag folyton ülve pisil,mindenhol az gáz,meg van hol lehet ülni és hol jobb ha nem.Nyilvános helyen normális ember nem ül a koszos wc-re.

2015. márc. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!