Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan kellene csinálnom és...

Hogyan kellene csinálnom és kell-e egyáltalán?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok és nagyon szőrös (derekamon, lábamon, hasamon, combomon). Nagyon zavar, de nem tudom, hogy kellene szőrtelenítem. Vagy, hogy szabad-e (mármint nem-e lesz belőle nagyobbb baj pl..:még jobban szőrös leszek)?

2015. márc. 26. 21:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%

Sehogy nem kell csinálnod .Te fiúnak férfinek születtél .

A férfi hormonoktól szőrösödsz te is ki .

2015. márc. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De engem zavar
2015. márc. 26. 21:59
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Ott valamit nagyon el kell rontani, hogy szőrtelenítés után még szőrösebb legyél. Amúgy ha csak ritkítani vagy rövidíteni akarsz (én ezt ajánlom), akkor párezer forintért lehet kapni testszőrnyíró gépeket. Ha teljesen csupasz akarsz lenni, akkor meg a legjobb a gyantázás, de az elég fájdalmas, és érdemes kozmetikusnál csinálni.
2015. márc. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Én szőrtelenítem magam fiúként tetőtől talpig. :) Nem csak lerövidítem, hanem teljesen csupasz vagyok, sokkal kényelmesebb érzés sima csupasz bőrrel, főleg nyáron. Egy ideig borotváltam magam, de mostanában epilálni és gyantázni szoktam inkább, mert simább is így, és tartósabb az eredmény is. Barátnőmnek is nagyon bejön látványra és érzésre is, hogy szőrtelen vagyok. :)
2015. márc. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ja és nem fog a szőröd a szőrtelenítéstől megerősödni, hanem épp ellenkezőleg, ha gyantázod vagy epilálod rendszeresen, akkor egy picit inkább gyengülni fog. Én évek óta gyantázom/epilálom magam, és ez a tapasztalatom. :)
2015. márc. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
mostanában miért akar minden kamasz gyerek serdületlen kisfiú lenni újra?
2015. márc. 27. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

Mert nincsenek tisztában saját testi működésükkel.

Néhányan még reklámozzák is,milyen jó csupasznak lenni.

Ez is egy új dolog,a net hozta magával .Kinek jutott eszébe ilyen 20 éve és az előtti időkben .Inkább arra vágtak fel a fiúk ,hogy más szőrösödnek .Ez már valamitakkor jelentett számukra .

2015. márc. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy a net miatt

de lehet divat igen

a net csak egy kommunikációs eszköz

előtte is volt már divat, már akkor is utánozták egymást az emberek

2015. márc. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értek mindennel egyet veled 8 as.

Azt ami kivűl látszódott,az lehetett látni,utánozni.

Főleg a hajviseletre volt ez jellemző .

De hogy mi van a ruha alatt,és ki milyen szőrös a gatyában ,azt nem szokták mutogatni,még csak nem is írtak róla .

2015. márc. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

de megdumáltuk már akkor is

igaz nem ennyira nyiltan

igaz 15 évesen egyszer én is leborotváltam a szeméremszőrzetem kiváncsiságból

de ált suliban inkább az volt a menő akinek felállt órán, meg szőrös volt, és nem csupasz mint a még kisfiúk

mindez a netes idők előtt

de változik az élet, ennyi

2015. márc. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!