Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valaki szokott járni a Rudas...

Valaki szokott járni a Rudas fürdőbe?

Figyelt kérdés
A kezem volt eltörve és a bal könyökömnél nem jött helyre szépen orvos ajánlotta rudas fürdőbe menjek, mert ott jó a gyógyvíz. Ez most tényleg nudista hely? Nem tudom hogy megy ez ott, de azt hallottam hogy csak melegek járnak oda. 29/F
2015. márc. 30. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz van külön férfi és női nap, ekkor lehet nudizni, de nem kötelező. Koedukált napon viszont kötelező a ruha. A melegek meg elég jellemzőek a budapesti fürdőkben, de ez nem jelenti azt, hogy rögtön rádugranak, ha belépsz.
2015. márc. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy vannak ilyen napok, a honlapon
2015. márc. 30. 18:40
 3/8 A kérdező kommentje:
... láttam már. Viszont nekem csak hétfőn vagy csütörtökön jó és ritkán, de talán hétvégén. De hétfőn meg csütörtökön a honlap szerint férfi nap van, ezért tettem fel a kérdést. Gondoltam, hogy nem ugrik rám senki azonnal, de nem szeretnék kellemetlen helyzetbe kerülni sem :D
2015. márc. 30. 18:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért, feláll a farkad, ha meztelen pasikat látsz?
2015. márc. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Voltam néhányszor (27F), szintén doki által felírt fürdőkúra és kezelések miatt. Nem volt semmi kínos dolog. Valószínűleg voltak homik is, de nem akartak ismerkedni :-)

A masszőrök viszont elég érdekesek. Kb. 5 perc alatt lezavarták a kezelést, ami elvileg 15 perc lenne. Sokszor néztem az órát, de egyszer sem volt meg a 15 perc. A szakértelem is változó. Volt egy kövérebb fickó, aki végig azon panaszkodott, hogy mennyire utálja ezt a melót és milyen keveset keres... ezeket leszámítva más bajom nem volt vele. Elég jót lehet pihenni ezalatt a 3 óra alatt.

2015. ápr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat!

4-esnek: nem áll fel képzeld, csak tudni akartam, hogy legenda-e ami ott megy, vagy tényleg ilyen nyíltan mennek a dolgok!

2015. ápr. 1. 13:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem tapasztaltam "melegedést".
2015. ápr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

32F meleg vagyok.


Nem jarok a Rudasba tul gyakran, de kb egyszer az evben jol esik elmenni. Mindenesettre melegkent se tapasztalom, hogy nagyon ki akarnak kezdni velem a ferfi napokon, pedig en sokszor orultem volna neki :) (Allitolag nincs mit kulsoleg szegyellenem) Azert a rudas nem egy meleg szauna, de ott se tamadjak le az embert akarata ellenere. Nyilvan meg fogjak egymas nezni emberek, mint barhol mashol, akar ho. vagy he., lehet picit jobban mint, de ettol meg nem fog semmi tortenni. En heterokent nem tartanek semmitol. Persze ettol fuggetlenul szamolj azzal, hogy vannak böven melegek is, akik akar sutyiban megfogjak egymast, csak ugy mint a heteroparok. De nem verik ki a viz alatt, vagy nem szopjak le egymas a zuhanyban ha ettol tartanal. :) (Minden sajnalatom ellenere :( a Rudasba sok meleg jar, de ettol nem lesz ott swingerparty vagy mi.)


Egyebkent meg ha a nudizmus vagy a melegek zavarnak, akkor menj koedukalt napokon pentek/szombat/vasarnap, akkor kotelezo a furdoruha viselese. Sajnos :( A furdoruhaban szaunazni meg ...no comment... na mind1


Gyogyvizes medence sok van meg Budapesten, meg Budapesten kivül is. Nezz utana milyen vizosszetetel fontos a kezed gyugyolasahoz, lehet van mas furdo is mint a Rudas, ahol szinten jo a viz.

2016. nov. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!