Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az, hogy nem fejlődö...

Miért van az, hogy nem fejlődök edzés közben?

Figyelt kérdés
Konditerembe járok, és a többiekhez képest sokkal lemaradottabb vagyok. Nem hinném, hogy csupán csak genetika, mert kb 8ból én vagyok az egyetlen, akinél ez így van! :S Szerintetek mit tudnék tenni, hogy az én bicepszem is úgyan úgy fejlődjön, mint a többieké? Mert ez már nagyon gáz és szégyenlem is, mert eljárok edzeni, és a kezemen nem látszik meg túlságosan :$
2010. febr. 18. 09:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Csak a címet szeretném kijavítain: Nem edzés közben, hanem az edzések hatására nem fejlődök.
2010. febr. 18. 09:07
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy nem változatos a programod?


Mr. Incredible

2010. febr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem jól kajálsz!Sok fehérje és ha így se megy,vegyél tömegnövelőket.
2010. febr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szüleim nem engedik, meg amúgy is már majdnem 85 kg vagyok! :S (bár 190 cm magas)
2010. febr. 18. 10:03
 5/9 A kérdező kommentje:

A változatos alatt mit értsek?

Hogy ne ugyanabban a sorrendben csináljam a gyakorlatokat(pl a héten - bicepsz,váll,hát,mell,stb...) vagy hogy ne ugyanazokkal a súlyokkal?

2010. febr. 18. 10:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyél rengetek rizst,és csirkemellet!
2010. febr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia, azt értem a változatos alatt, hogy válassz az alkatodnak,ill. a terveidnek megfelelő edzéstervet, azt kötelezően csináld mondjuk 16hétig, aztán ha megvagy, akkor készíts egy másikat . Úgyanúgy dolgoztass meg minden izmot, csak más irányból,más gyakorlatokkal, szintén 16hétg, ezek legyenek a tömegnövelés időszakai, nagy súlyok kevés ismétlés, max. 1,5órás edzés idő heti 4X.Eztán következhet egy szálkásító időszak, ami 12 hétig tartson kisebb súlyok sok ismétléssel.

Egyél rendesen, csirke,tojás,rizs,tészták. Meg fog jönni a várt eredmény, de nagyon fontos az hogy elhidd azt minden emelés után, hogy óriási leszel. Nyugodtan feszíts rá az izmaidra a teremben,ne légy szégyenlős. Mindig megfelelően koncentrálj.


169cm-96kg

Mr. Incredible

2010. febr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egyet értek az előttem szóloval.de az is biztos hogy hiznod kell.ehez a magassághoz lehetnél nyugottan 95kg.és ez nem is sok még ha nem gyursz akkor sem.ha nem engedik a tömegnövelőt,akkor egyél többet, naponta akár 6-7-szer is.persze fehérjében gazdag kajákat egyél.a zsirosat kerüld
2010. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fejlődés az 70-80% étkezés, 20-30% edzés. www.body.builder.hu oldalon kellene kezdened az alapismeretekkel, és először is buta beszűkült agyú szüleidnek megpróbálni elmagyarázni, hogy a fehérje az táplálékkiegészítő, amikor eszed a husit otthon, az is fehérje, csak a fehérjeporból kivonták az összes többi szart, ami nem kell, koncentrált kaja, semmi más. Van erről ott cikk, audiblog, bbtv, Bunny anyagait keresd.
2010. febr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!