Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék műtét utáni heg...

Fitymafék műtét utáni heg mennyi idő alatt gyógyul?

Figyelt kérdés

6 hete volt a műtétem. A szikés módszerrel csinálták. Nos 4 hetet vártam a gyógyulással, de utána az első alkalommal rögtön megsérült, felszakadt. Azt hittem, hogy még mindig rövid a fék, mert ha hátrahúzom akkor feszül is. Most voltam megint urológusnál, de ő azt mondta, hogy ezt nem kell megint műteni, jobb nem lesz. Nincs is ott húr ami elszakadhat, elvileg csak a heg (egy vékony csík) van ott. De ha hátrahúzom akkor érzem hogy nagyon feszül.


Akinek már volt ilyen műtétje mik a tapasztalatai? 4 hét az túl korai volt, és csak a heg sérülhetett meg? (eléggé vérzett). És akkor több a gyógyulási ideje? Mert még most 6 hét után is érzem hogy feszül. Szóval akinek már volt ilyen műtét, neki mennyi idő után lett teljesen jó?



2015. ápr. 2. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha annyira tökéletes volt ez a műtét,akkor mi tud ott feszülni ? 10 nap alatt szinte tökéletes gyógyúlt szokott lenni,sebészetileg .Az a doki aki műtött,nem fogja neked elmondani mi lehet a baj .Mert nem fogja égetni magát,hogy nem lett tökéletes .Gondolom Tb műtét volt,és most is oda kellene menni az urológiára ahol először vizsgáltak meg .

De nem ehhez a dokihoz .Ha meg nincs másik,akkor keressél máshol magán rendelésen.Nem szoktam magánrendeléseket ajánlani,de most úgy gondolom más lehetőség nincs .5-6 e.egy vizsgálat.Nem te vagy az egyetlen,aki nem volt elégedett a műtét után sem .

2015. ápr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mondtam h tökéletes műtét. És nem oda mentem vissza ahol műtöttek, hanem egy másik urológushoz, és ő mondta ezt.
2015. ápr. 2. 17:18
 3/4 A kérdező kommentje:
A műtét tb-s volt igen. De most pont egy magánorvoshoz mentem, mert gondoltam lézerrel gyorsan megoldjuk. És ő mondta, h nem lehet már szépíteni, pedig ő ebből él. De mégis van a heg, és érzem h feszül.
2015. ápr. 2. 17:20
 4/4 A kérdező kommentje:
De ő mondta h nem fog elszakadni/beszakadni, de mégis tartok tőle, mert feszül
2015. ápr. 2. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!