Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vérző pénisz, most mit csináljak?

Vérző pénisz, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az elmult hónapokban sokat.. az elmult hetekben pedig nagyon sokat maszturbáltam, és most, amikro elélveztem, vettem észre, hogy vérzik.. De nem fáj. Mitöl lehet?


Nagyon gáz ilyet kérdeznem, nem tudom hogy mit csináljak... Már elállt de.. :/



2015. ápr. 2. 19:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

# 10


Hát,ha kiszakadt a helyéről vagy kettészakadt,akkor a seb az begyógyul magától,de már nem lessz olyan mint eredetileg.Legalább is orvosi beavatkozás nélkül nem.

2015. ápr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem szakadt ki, csak szerintem egy kicsit megsérült.. Igazábol ránézni megfogni sem nagyon merem most.. Egyáltalán nem fáj, csak.. Elég érzékenyen érint a dolog. :/ Most lezuhanyzok és megnézem.. De szerintem nem szakadt el, csak megsérült egy kicsit. Legalábbis nagyon nagyon nagyon nagyon remélem.
2015. ápr. 2. 20:25
 13/18 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik nem szakadt el.. Viszont most hogy leesett az adrelalin szintem a normálisba.. Nem az hogy fáj, mert nem fáj, csak érzékeny amikor lehúzom egy kicsit.
2015. ápr. 2. 21:06
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha nem szakadt el akkor amíg teljesen meg nem gyógyul probáld meg megtartoztatni magad.Kicsi önmegtartoztatás kell.
2015. ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Őszintén szolva most nem is akaródzik felállni...

Jó, igaz kerülöm a lehetséges "merevítő" dolgokat.


Bár máskor már az apróbb dolgokra is reagállt.

2015. ápr. 3. 22:26
 16/18 anonim ***** válasza:
A fitymafék hajlamos a berepedésre, még szex közben is.
2015. ápr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
fasza
2015. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Sebre legjobb a Neugronormon kenőcs.
2022. dec. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!