Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális-e, hogy csak az...

Normális-e, hogy csak az egyik herémmel érzek nemi izgalmat és orgazmust?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, bunkók kíméljenek. Hozzáfűzném, hogy a sperma mennyiséget is kevesellem...
2010. febr. 18. 16:17
 1/5 anonim válasza:
te a heréddel érzel orgazmust?
2010. febr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak a fél herém működőképes, a másik elhalt, mert kb. 15 éves koromban megcsavarodott, nem kaptam szakszerű ellátást - elhalt (kb. babszemnyi méretűre zsugorodott össze).:( Ugyanúgy érzek orgazmust, mint azelőtt, a spermám mennyiségét is kielégítőnek találom. (Egyébként a térfogati mennyiséget a prosztata-váladék adja). A mennyiség alatt a spermaszámot értetted? Elméletileg, ha egy here megsemmisül a másik átveszi a "helyét"
2010. febr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem a spermium szám aggaszt, mivel arról nem tudok. Csak néha nagyon kevés ondó jön (pár csepp), de nem is ez a lényeg. Inkább az a része aggaszt hogy a jobb herém tájékán nem érzek semmit. 2. válaszolónak csak annyi, hogy nekem a jobb (az érzéketlen herém) normális méretű sőt egy picit nagyobb a balnál.
2010. febr. 18. 18:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Jól értettem, hogy az egyik heréd érzéktelen?

Pl. ha megütöd, megszorítod, nem érzel semmit?

2010. febr. 19. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tutujka ***** válasza:

Orgazmust nem a herénkkel érzünk, hanem a makk idegei produkálják azt a felemelő érzést, mikor elélvezünk.

Az, hogy kevés az ondód, talán ondóvezeték szűkületre utalhat, ezt mindenképp jobb, ha orvos látja.

Azt tudnod kell, hogy egy herével is élhetsz normális szexuális életet, és teljesen biztos, ha egészséges spermiumaid vannak, hogy képes leszel utódokat is nemzeni.

Problémád megoldására keress fel Urológust.


Tisztelettel:

Dr. Tücsök

2010. febr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!