Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez most mi a herémmel? 14

Ez most mi a herémmel? 14

Figyelt kérdés
Csomót érzek mindkét herém alatt, de olyan mintha az ondóvezetékemen lenne. Voltam már orvosnál, ő azt mondta nem érez semmit. Én is csak ha fürdök és teljesen megereszkedik. Kicsit hipochonder vagyok ezért izgat. Ilyenkor mi van?
2011. jún. 29. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem a mellékherédet érzed csak, de ha aggódsz elmehetsz urológushoz 1 perc alatt kitapintja és utána biztos megnyugodnál
2011. jún. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a mindkét csomó tudtommal a herék felett van, és nem alatta, nekem csak ez nem világos.
2011. jún. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
inkább az "oldalán" ha lehet ezt így mondani
2011. jún. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
mikor én ennyi volta én is megijedtem, de nekem csak az oldal/mellék heréim voltak. ugy h nem para :)
2011. jún. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a mellékherék lent vannak és oldalt, a tetején a müller féle járat maradványa van, de az picike

ha az orvos nem érzékelt semmi szokatlant, akkor rendben vagy

azok a mellékheréid

persze ha ellazulnak a melegben, akkor jobban érzed, mindent ki tudsz tapintani, akár az ondóvezetéket is mindkét oldalon

2011. jún. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!