Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az a gondom, hogy napi 4...

Az a gondom, hogy napi 4 energiát iszok kb, ha nagyon rossz napom van 5-öt is és úgy érzem nem áll fel a péniszem csak nagyon nehezen. Ez az energia ital mellékhatása?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 19:50
1 2
 11/20 anonim válasza:
Mindenképpen szokj le az energiaitalokról, de sürgősen!! Nem szabad ennyit inni, nagyon káros a szervezetednek. És igen, ettől van ilyen sok bajod.
2010. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Amikor a szíved bemondja az unalmast, a legkisebb gondod is nagyobb lesz annál, hogy feláll-e a cerkád. Meg az energiaital sajnos nem fogja helyretenni se a családi, se a szerelmi életedet. Max. rosszabb lesz.
2010. febr. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Sya! Én is voltam ilyen helyzetben. Eljártam edzeni nekem az segitett meg futni. Probáld ki lehet neked is fog.
2010. febr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
a srác mondta hogy válnak a szülei nem megy a suli és otthagyta a bnője. ennek ellenére mindenki rémeket fest a falra hogy az energiaital mennyire káros. egy palackban 75 mg koffein van. egy durva kávéban 150mg vagy több. kicsit tegyük már helyre a dolgokat. attól még közrejátszhat(szervezet függő) de a magánéleti válságnak legalább akkor szerepe kell hogy legyen.
2010. febr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
ne igyál annyi energiaitalt, inkább reggelente egy 3az1ben nescafe-t az gyenge és nem árt meg, énis mindig azt iszok. Sajnos ez az energiaitalos dolog nem játék szívműködési gondokat okozhat sajnos van 1 ilyen tapasztalatom mikor egyik ismerősöm rohamot kapott a sok energiaitoltol ficizás közben és meghalt :( ha nő miatt bánkódsz akkor meg főleg nem ér annyit hogy tönkre tedd magad. majd kihevered,idővel begyógyul minden seb :)
2010. febr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha még középsulis vagy akkor most jön az egyetem! Öcsém, ott hamar elfelejted a csajt, nekem elhiheted, nincs felejthetetlen!!! Ha meg már egyetemen vagy akkor nézz egy kicsit körül... Az energiaitalban nem feltétlenül a koffein a káros.. De! 1nél többet nem érdemes meginni egy nap. Srác kiszámoltad mennyibe van neked ez a 4-5 Red Bull egy héten? 10ezreket baszol el rá! Menny el edzeni, vagy bulizz (én az edzést javaslom), és kezdj el normálisan élni, mert ha továbbra is csak siránkozol és emészted magad, akkor abba, nem az energia italba, bele fogsz dögleni! Meghalni, és szenvedni pedig nem szép, nem magasztos, senkinek sem fog tetszeni.. Döntsd el mit akarsz!
2010. febr. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Nem feltétlenül az italtól van. Lehet a szerelmi bánattól is. Sőt, az ilyen esetek többségében érzelmi okai vannak. Szóval én a lelki sebek nyalogatását tanácsolom. Sok hal úszkál még abban a vízben. Nagyon nagyon sok. :o)


De a drinkről is állj le, mert hazavágod a szivedet.

2010. febr. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Inkább a hosszútávú kialvatlanság mellékhatása! Egy időben volt , hogy 10-et is megittam... s bizony utana mikor egy hetet kihagytam... elkezdtem rendesen napi 10-14 órákat aludni.. amig "bepótoltam" ..ja ha jobban meggondolom, a fentit én is elmondhatom, de akk epp nem volt kivel, úgyhogy nem zavart, de valóban vágycsökkenést okozott, tutibiztos!
2010. febr. 24. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Komoly kis oldal :D jó szövegek vannak benne :D:D:D
2010. júl. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Az energia italban sok koffein van. A koffein tagitja az ereket noveli a vernyomast. Vagyis a ver benned gyorsabban aramlik es hatekonyabban. Ez adja a felporgott allapotot. Erdekesen lehetsz impotens olyan dologtol ami javit teged a szexben...
2015. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!