Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A gyakori önkielégítés vezethe...

A gyakori önkielégítés vezethet valamilyen problémákhoz?

Figyelt kérdés
Napi szinten 4-szer 5-ször biztosan kiszoktam verni. 20-as éveim közepét elhagytam.

2015. ápr. 5. 05:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%
kimerültséghez,depresszióhoz és ezzel kapcsolatos következményekhez vezethet...
2015. ápr. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hát a napi 4-5 az tényleg sok, de azért nem mondanám egyenes következményként a depressziót, csak inkább egyfajta függőséghez vezet h anélkül már kifejezetten xarul fogod érezni magad, és nem tudsz más területen se teljesíteni, oda figyelni. na meg azért egy fiúnál elég kimerítő dolog ám az fizikailag! jó hát az is lehet h majd pár év és elmúlik magától persze ez a fokozott késztetés, csak addig nehogy más kárára menjen. Pl szoktál sportolni? és ott nincs gond, megvan a kellő energia? tanulás, dolgozás vagy akármi más? megy minden?
2015. ápr. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

#2


én sem mondtam azt hogy egyenes következmény!!!

2015. ápr. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Depresszió? Hát én depressziósnak tartom magam, de nem gondolnám, hogy az önkielégítés lenne az oka. Az igaz, hogy hamarabb kezdtem el az önkielégítést gyakorolni mint, hogy rendszeresen pocsékul érezzem magam, de nem hiszem hogy az önkielégítésnek köze lenne hozzá. A depressziónak nálam valami más oka van amiről nem szeretnék beszélni.

Rendszeresen kerékpározom napi néhány kilométert. Bár igaz ezt nem sportszerűen csinálom. Néha inkább a sétát választom, az megnyugtat.

Az utóbbi időben komolyan elkezdtem a testedzést. Fekvőtámaszozás, felülésezés, meg súlyzózás. Elismerem ezek mehetnének jobban is, mert hamar elfáradok.

Dolgozok és megvannak velem elégedve a munkahelyemen.

2015. ápr. 5. 06:59
 5/14 anonim ***** válasza:
Már van. Alkalmatlan vagy társas kapcsolatra. Nem tudsz egy csajjal beszélgetni, össze jönni vele.
2015. ápr. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Miért lennék emiatt alkalmatlan egy párkapcsolatra? Amúgy meg tudok normálisan beszélgetni. A környezetemben senki nincs aki gyanítaná a depressziómat.
2015. ápr. 5. 07:35
 7/14 anonim ***** válasza:
Fizikai értelemben biztosan semmi következménye az ilyennek nincs . Túlzott masztizást nem lehet csinálni,mert az agy blokkolja ezt a tevékenységet azzal,hogy nem lesz merevedés ,és nem érzel késztetést rá .Ezt mindenki ki is próbálhatja saját magán .
2015. ápr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
És mennyit szexelsz ennyi maszti mellett?
2015. ápr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Begörcsöl a markod.
2015. ápr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt észre vettem, hogy elkezdtem őszülni. Lehet köze hozzá?
2015. ápr. 5. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!