Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A gyakori önkielégítés vezethe...

A gyakori önkielégítés vezethet valamilyen problémákhoz?

Figyelt kérdés
Napi szinten 4-szer 5-ször biztosan kiszoktam verni. 20-as éveim közepét elhagytam.

2015. ápr. 5. 05:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
8-as. Nem élek párkapcsolatban.
2015. ápr. 5. 11:08
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem ettől őszülsz,mert akkor én már fehér lennék .
2015. ápr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A férfiorgazmus nagyon sok energiát és tápanyagforrást emészt fel.


igazából nem depressziós leszel tőle hanem kimerült ennek szociális következményei viszont vezethetnek depresszióhoz.


nagyon sok magnéziumot használ fel ami nem tesz jó az idegrendszernek. ilyesmik...


#1es voltam

2015. ápr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azon energiák amelyek a maszturbálásra gerjesztenek igazából felemelhetők magasabb szintre is, és így növelheted a szellemi teljesítőképességed. Ajánlanám ennek gyakorlását, ami roppant egyszerű. Annyit kell tenni, hogy leülsz szépen kényelmesen, lazán, egyenesen, és képzelegsz, olyan dolgokon amik beindítanak azon a szinten, és ahelyett, hogy rárántanál átengeded magad a látványnak, az érzésnek. Nem azt mondom, hogy teljesen szüntesd be a rutinod, de ha ezt csinálgatod elérhetsz oda, hogy már nem érzed úgy szükségét, mert anélkül is jól leszel. :]

Nagyon sok dolgot lehetne még erről mondani, Indiában egész filozófiát, gyakorlati rendszert húztak fel a szex köré ugye, aminek nem a szex maga a lényege, hanem az a mögött álló "életenergiával" való helyes bánásmód, egy egészségesebb élet érdekében.

2015. ápr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!