Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha levágom (borotvával) a...

Ha levágom (borotvával) a szőrt a szám felől (vgayis a "bajszom"), akkor megerősödik, és erősebben nő vissza? 13/f

Figyelt kérdés
Remélem jó a téma.

2015. ápr. 13. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Természetesen,nem fog ott mindig pihés maradni .

Jó a téma,figyelek ám .

2015. ápr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer - egyszer elmegy ! Bevallom én is csináltam már 😄, mikor elfogyott a gyanta itthon ! Nem mondanám , hogy erősebb lett , de hamar be kellett szereznem azt a gyantát , mert nem volt tartós a végeredmèny ! ... 😂
2015. ápr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem a borotválástól fog megerősödni, hanem attól, hogy egyre jobban belépsz a kamaszkorba, egyre jobban nő a tesztoszteronszinted, egyre inkább nő a szőr mennyisége majd, mind a szád fölött, mind az arcodon és a testeden.
2015. ápr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Most látom 😱 ... Előbb még azt hittem ez csajszi kérdése . Na mindegy ... 😂
2015. ápr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy idő után persze megerősödik, de ahogy írták előttem nem feltétlen attól, hogy borotválod, hanem, mert serdülsz, nősz, ez evvel jár :D Eleinte elég akár 2-3 hetente is lehúzni a szőrt, az volt a szép idő, nem kellett minden második nap evvel bajlódni :D
2015. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!