Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az asszimetrikus szám, és a...

Az asszimetrikus szám, és a aknés heges bőröm miatt, úgy nézek ki közelről, mint egy igénytelen, magára nem adó hülyegyerek, erre mi a megoldás?

Figyelt kérdés

[link]


A szám 100% azért asszimetrikus mert mikor fogszabályzót kellett volna hordanom, akkor még nem mertem felrakatni, később felrakattam, és most már helyrejöttek a fogaim, de a szemfogam valahogy eltorzította a szám alakját annó


A pattanások azok 17 éves koromba kezdődtek de akkor annyira durván, hogy alapozóval kenegettem a bőrömet, elég ciki volt, de akkor ez volt az egyetlen megoldás..


Főleg, ha egy hétig nem borotválkozok, akkor marhára felerősíti ezt a csúnyán begyógyult bőr hatást, viszont, ha szépen szőrtelen a bőröm, akkor mintha nem is lenne hegesedés, amire még nem jöttem rá, hogy lehet, de tényleg ekkora a különbség


Most az előbb fotóztam le magam, de olyan semmirekellő tekintetem van, pedig van korábbról pár kép, amin tök normális fejet vágok, mit lehet csinálni, hogy ez javuljon?


21f



2015. jan. 24. 00:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem látom, hogy aszimmetrikus lenne a szád. Pattanás hegekre pedig vásárolhatsz krémeket vagy akár lézeresen eltávolíttathatod őket.
2015. jan. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!