Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A makkom körül pici fehér...

A makkom körül pici fehér pöttyök vannak? PLS!

Figyelt kérdés

Tehát : A makkom körül (nem rajta) pici fehér pöttyök vannak már régóta. Nincs vele semmi bajom, csak azért idegesít hogy olyan mert nem tudom hogy természetes-e vagy nem. :( Gombás fertőzés lehet ? 18 éves vagyok.

Komoly válaszokat várok.



2015. ápr. 14. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Szi! Az teljesen normális szinte minden embernek van van akinek a szájánál vagy a nemiszervénél ezt úgy hívják hogy fidls ha jól emlékszem teljesen normális ne agodj
2015. ápr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeket a dudorokat Pearly pénisz papuláknak hívják röviden PPP,. Ez nem egy szexuális úton terjedő betegségek (STD), és nem vihető át .
2015. ápr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor nem gombásodás ?
2015. ápr. 14. 16:59
 4/8 A kérdező kommentje:
mitévő legyek?
2015. ápr. 14. 17:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem gomba. Ha nem zavar, ne csinálj vele semmit! Ez nem fertőző dolog. Ha zavar, magánrendelésen le tudod szedetni lézerrel.
2015. ápr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, ezt akartam hallani :) Nem zavar .
2015. ápr. 15. 18:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Fordyce folt,vagy pötty lehet,keress erre rá,képeketnis találhatsz róla.


Ha erről lenne szó,akkor nem betegsêg,csak esztétikai hiba,sok férfinak van és csak lézeres úton vagy fagyasztással lehet eltűntetni ha nagyon zavarna.

2015. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A makk peremén a pöttyöket PPP-nek hívják. A fordyce pöttyök a fitymán, és a herezacskón fordulnak elő.
2015. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!