Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves vagy és RENGETEG...

AlmásiKristóf kérdése:

16 éves vagy és RENGETEG fehér pötty van a nemi szervemen nagyon nyugtalanít szerintem Fordcye pöttyök vagy valami más lehet elfognak tűnni?

Figyelt kérdés
Létszíves gyors válaszokat már sokszor elhalasztottam az első alkalmat mivel nagyon be pánikoltam hogy mit szók hozzá :(

2015. jan. 24. 00:10
 1/5 anonim válasza:
Ha ezek ilyen kis kinövés szerűek, akkor 15 évesen nekem is volt..el nem tudtam képzelni mi az. Volt egy műtéti beavatkozásom azon a részen(de nem a pöttyök miatt) és a kezelés után eltűntek... ma sem tudom mik lehettek. Ne parázz annyira, de minden képp nézesd meg!
2015. jan. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha valóban Fordyce pöttyök, azok valószínűleg nem tűnnek el, de ez ne vegye el az önbizalmadat! Ez egy viszonylag gyakori elváltozás és senkit sem fog zavarni!

De ha mégsem tudod elfogadni, magánrendelésen lézerrel eltávolítható.

2015. jan. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Folytatom a 2 es fél válaszát.Magán klinikán eltávolítják egy vagyonért.A lézeres kezelés nem más ,mint kiégetik egyenként.Ebből kifolyólag maradhatnak ott hegek is .

Aki hajlamos a fordyce pöttyökre ,újból meg is jelenhetnek .

2015. jan. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

# 3

Köszönöm, bár a folytatásod -mint mindig- most is csak üres okoskodás, alaposkodás!

A magánrendelésen nem ingyen dolgoznak, ez szerintem rajtad kívül a többségnek magától értetődő. Mint ahogy az is, hogy mit jelent a lézeres kezelés, ami általában semmilyen hegesedést nem eredményez...

2015. jan. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fordyce-nek hangzik,keress rá a neten még képeket is találsz majd,csak orvos tudja lézerrel eltűntetni.


Ha meg szeretnéd nézetni akkor menj el urológushoz,csak tb kàrtya és személyit kell vinned,nem kell beutaló,mehetst egyedül is,ha kísérővel mennél várjon meg a vàrakozóba és esetleg csak vizsgálat után menjen be az orvossal beszélni.


Megvizsgál a doki,és ha fordyce és szeretnél megszabadulni tőle végleg akkor rákérdezel mit javasol,kapsz egy ambuláns lapot amin fel lesz tűntetve a vizsgálat végeredménye,ezt otthon megmutathatod és mivel fiatalkorú vagy a szülőknek hozzá kell jarulniuk hogy ezt eltűntessêk majd.

2015. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!