Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Piros pöttyök a péniszemen,...

Piros pöttyök a péniszemen, mitől?

Figyelt kérdés
Először csak annyit vettem észre hogy kevés apró pici piros pötty jelent meg a makkomon. Majd később 2 nappal, mintha több lenne és most, mintha valamelyikből fehér genny is kilátszódna és már kicsit viszket is. Mit tegyek és mit csináljak velük? 14 éves fiú vagyok és nem nagyon akarok szüleimnek szólni és orvoshoz menni. Mi történhet a péniszemmel? És mit csináljak vele?

2014. dec. 24. 23:21
 1/5 A kérdező kommentje:
És még vizelés nem fáj,de egyre jobban viszket.
2014. dec. 24. 23:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig jobb lenne, ha beszélnél a szüleiddel! Valamilyen fertőzés lehet pl. gomba. Meg kellene mutatnod orvosnak!
2014. dec. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, de nincs más megoldás?
2014. dec. 25. 00:04
 4/5 A kérdező kommentje:
Éd hogy zajlik egy ilyen vizsgálat és mit irnának fel az orvosok, krémet vagy mit?
2014. dec. 25. 00:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet ez egy külső fertőzéstől is .amit a kezeddel vittél rá maszti alkalmából.Betadine fertőtlenitő nem ártana rá .

Bőrgyógyászhoz egyedül is elmehetsz,házi orvosi beutaló nélkül is .Csak taj kártya kell .Az orvosnál csak előveszed,hátra húzod a bőrt,ő meg veszi a nagyitóját,na nem azért mert kicsinek találná,hanem így látja a felületet jobban .

2014. dec. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!