Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A makkomon piros pontocskák...

Laliiii kérdése:

A makkomon piros pontocskák jelentek meg. Mik ezek?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 16. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok oka lehet ennek.Akár belső szervek rendellenes működése is .Az ilyen nem szokott sokáig tartani,mire kivizsgálnák mi okozza ,már nyoma sincsen.Ezt mondta egy bőrgyógyász erről .
2015. ápr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor pánikra/ijedtségre ugye nincs okom??
2015. ápr. 16. 21:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs, nyugi, de a mindennapos alapos tisztítás ne maradjon el sosem a biztonság kedvéért:)
2015. ápr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy,de ezt akár az óvszer belső sikosító anyaga ,vagy a saját spermád is kiválthatja .
2015. ápr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem ezek apró bevérzések lehetnek a felső hámréteg alatt az intenzív igénybe vétel miatt (értsd sok recskázás, erős szorítás, kiszáradt makk...). Nem vagyok szakértő, ez saját tapasztalat.
2015. ápr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Piros pontok.Suliban még előnyös is lehet. Viccet félretéve. Próbáljd ki azt a verziót, hogy patikában veszel Neogranormon kenőcsöt. A megtisztított piros pontos részt bekened vele este lefekvéskor. Egy-két napon át. Csodát csinál ez a kenőcs a bőrrel.Amennyiben nem hat, akkor keress fel egy urolódust vagy bőrgyógyászt, de sürgősen.Egyéb tünet nincs? Pl. viszketés, erősebb váladékozás stb. Mert ha nincs akkor elvileg csak a bőr kiszáradása okozza.:)
2015. ápr. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Apple manager válasza:

Mosószertől Öblítőtől is lehet.... Semmi köze a hokinak.

ha egy egy piros pöttyről beszélünk.

2015. ápr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!