Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kezdjek 14 hónapos babám...

Mit kezdjek 14 hónapos babám meleg kiütéseivel? Egyre több van a testén, leginkább a hátán és a mellkasán, de már a pocakjára is terjedtek az apró, piros pontocskák.

Figyelt kérdés
Ugye egy nem allergia? El kéne menni dokihoz, csak épp nyaralni vagyunk...
2011. júl. 13. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem ezekkel nem sok mindent lehet kezdeni,mert kislányom 13 hónapos,csak egy pelus van rajta,és még így is kijön itt ott a meleg kiütés :(

2011. júl. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vegyél a patikában mentolos hintőport, nekünk nagyon bevált! De lehet, hogy átmeneti nap allergiás lesz a picurka. Nyaralás után 2-3 napig amennyire lehet ne engedd napra, ki a melegre és akkor valóban csak átmeneti lesz. További jó pihenést! Merre pihentek? Mi csak augusztus közepén megyünk Balcsira. Szintén 14 hónaposommal. :D
2011. júl. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is ugyan ez volt,rohantunk a dokihoz.

Jhonsons hintőport ajánlott,az nem csomósodik,kipróbáltuk és ténylej jó,2 nap múlva nem volt rajta semmi!

2011. júl. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Milyen jó hogy a 2-3 írta a hintőport,mert ez totál ki ment a fejemből,hogy az jó rá.

Szóval köszönöm én is a válaszokat :)

2011. júl. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Egyébként Görögországban vagyunk. :) Nagyon meleg vannnnnnnnnnnnnnnnnn... :S
2011. júl. 13. 09:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó nektek,kicsit irigyellek! :)

Jó nyaralást!

2011. júl. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. júl. 13. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!