Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen hatású a dm-ben kapható...

Milyen hatású a dm-ben kapható Das gesunde plus Manner aktív komplex kapszula?

Figyelt kérdés
Azoknak a válaszolóknak a véleménye érdekelne, akik spermaképződés segítésére alkalmazták a fenti férfivitamint? Tényleg hatásos? Ki milyen dózisban szedte?

#DM #cink #szelén #B-vitamin #tökmagolaj #férfivitamin #férfierő #das gesunde plus manner vitamin #spermaképződés #komlex vitamin
2015. ápr. 17. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi nemrég kezdtük szedni, így még nincs tapasztalatom. Ti mióta szeditek és van-e már eredmény?
2015. okt. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Bár látom, már nem most írtál, de azért gondoltam válaszolok :-).Mi végül abbahagytuk, mert nem lett jobb az eredményünk. Most Maca Vibe és Fer14 van terítéken. Nem olcsó, de reméljük javít. Decemberben kontoll :-).
2015. nov. 6. 14:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy 5 hónapig szedte a férjem. Nálatok valami eredmény azóta? Nyilván babára gyúrtok Ti is :-)? Mióta?
2015. nov. 6. 14:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A férjem azóta is cska ezt szedi és Maca port napi 2 grammot. Az ő eredményeit még nem nézettük meg újra, mert nálam kiderült az IR, és a pajzsmirigyemet is helyre kell hozni, mert végre elkeveredtem egy normális dokihoz, aki egyetértett abban, hogy alulműködök, legalábbis refhatáron belül vagoyk, de babához magas a 2,8-as TSH, a T4 meg alacsony, annak legalább középtartományban kellene lennie. Most gyógyszert szedek.

3 év után rászántam magam a 3 pontos inzulinrezisztencia vizsgálatra is, ami nem lett túl jó, 160 gramm CH diétáznom kell (fogyni szerencsére nem kell, sosem voltam hízékony, 160 cm és 55 kg) és heti 4szer intenzíven edzeni legalább 30 percet. HA ezekkel jutok valamire és rendeződnek a dolgaim, újra megnézzük a férjemet is. Addi ő pihizik. :)

Remélem, Nálatok jó lesz a köv. eredmény. Amúgy érdekes, hogy ez a dm vitamin semmit sem javított. VAn benne sok hasznos dolog, ezek szerint nincs hatása? Szomorú...:(

2016. febr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia!Ezer éve nem olvastam a bejegyzéseket.Azóta nekünk a maca vibe és a fer14 hasznosnak bizonyult. Eredményt ugyan nem nézettünk,de egy 9 hetes pocaklakó velünk van azóta.Én 2.típusú cukorbetegként . Szóval hasonló cipőben :-). Sosem szabad feladni! Gyógyszeres stimuval ugyan,de sikerült.Mielőbbi sikereket kívánok Nektek is!
2016. márc. 30. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!