Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymafék begyógyul magától?

A fitymafék begyógyul magától?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja szakadt meg először picit a fékem.. Nagyon minimálisan, szinte nem is láttam.. 1 hónapja szex közben megint szakadt, már jobban láthatóan.. 3 hétig kb pihentettem, már el is múlt, alig látszódott valami, erre ma megint szakadt vagy repedt, de már nagyon látszik.. És r0hadtul fáj ha víz éri vagy húzom a bőrt fel.. 1 gramm vér nem jött belőle, illetve nem szakadt el teljesen.. Mennyi idő kell hogy teljesen, 100% osan helyre jöjjön? Illetve az ápolás mellet kenjem valamivel? 18 éves vagyok, úgyhogy nem szeretnék urulógiára menni vele.
2015. ápr. 18. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:
nem
2015. ápr. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez már így soha nem lesz tökéletes .Aztán szex közben meg a figyelmed is elvonja .Eltávolítása a körülmetéléshez képest,csak a töredéke .10 nap elteltével,már csak a helye látszódik .A műtét meg teljesen fájdalmatlan ,ettől féljél legkevésbé .Kórházi bent létet nem igényel.20-30 perc ,és lehet hazamenni .Jah a szexre 4-5 hetet azért várni kell a műtét után .
2015. ápr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valóban, így van. A berepedt fitymaék begyógyul ugyan, de a nemi élet során újra be fog repedni, még rövidebb lesz, az állapot egyre rosszabb lesz. Menj el a legközelebbi Urológia szakrendelésre. A rövid féket bemetszéssel (a fék átvágásával) vagy a fék eltávolításával lehet orvosolni, mindkettő jó, szerintem a második szebb eredményt ad. Hatására "féktelenül" tudsz majd nemi életet élni, persze a teljes gyógyulás után.
2015. ápr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!