Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fehér apró pöttyök a fitymán/m...

Fehér apró pöttyök a fitymán/makkon?

Figyelt kérdés
Fehér apró pöttyök a fitymán/makkon? Nem rég vettem észre, ezeket a pöttyöket szerintettek mi lehet? Mivel lehet kezelni? Egy hasonló kép: [link]

2015. ápr. 20. 08:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A makkodon lévő pöttyöket PPP-nek (Pearly Penyle Papules) hívják. A Fitymán fordyce pöttyök vannak. Egyik sem fertőző, csak esztétikailag lehet zavaró. Magánrendelésen lézerrel el tudják távolítani, ha zavar.
2015. ápr. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És ő meg kérdezhetem hogy szerinted, mitől alakulhatot ki? Ez csak így meg jelenik a péniszen? Barátnőmmel múltkor guminélkül csináltuk és egyből azt gondoltam hogy az miatt van...
2015. ápr. 20. 08:20
 3/15 anonim ***** válasza:
A PPP pontos oka nem ismert. Csak annyit tudni róla, hogy serdülőkorban, fiatalabb férfiaknál szokott előjönni.
2015. ápr. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A normális anatómia egyik variációja.
2015. ápr. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy Candida Albians. Nekem az volt. ilyen kinézet mellett.
2015. ápr. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nekem ami van nem látszik ennyire mint a képen. Sőt nagyon halványak szinte észre vehetetlen. Képen ilyen inkább kíálló pöttyök vannak , ami meg a makkomon van lapos hiába csináltam róla képet ott nem látszik...
2015. ápr. 20. 08:46
 7/15 A kérdező kommentje:
Tegnap jellentek meg mert ellőte tuti nem voltak ott. Tegnap mikkor észre vettem , sokkal jobban látszot mint most...
2015. ápr. 20. 08:47
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy eddig nem vetted észre? Ha megjelenik, aztán eltűnik/halványodik, akkor lehet, hogy nem is PPP. A biztonság kedvéért megnézethetnéd bőrgyógyásszal!
2015. ápr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Biztos hogy észre vettem volna. Sőt tegnap ellőt a barátnőm orálisan kényesztettet tuti hogy észre vette volna. Lehet az anális szextől alakult ki... Tegnap sem vettük először észre , szex után kb egy két órával vízelés követően láttam rajta.
2015. ápr. 20. 09:21
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha ugyanilyened van, az egészen biztosan PPP, de azt felejtsd el, hogy az anális szextől alakul ki, mert nem! Ez megint olyan, mint a pénisz és a herezacskó bőrén lévő Fordyce-pöttyök, alapból ezzel fejlődik ki minden ember, csak vannak akiknél ez látványosabban jön ki. Nem kezelhető, de nem is ártalmas, ezért nem kell vele foglalkozni! Ezeket mind nekünk szakember mutatta meg és magyarázta el.
2015. ápr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!