Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúknak! Szeretnék több...

DuckOm364HUN kérdése:

Fiúknak! Szeretnék több mondatot kb.10-9 mondatba foglalni. (Mobilon vagyok) 12,8 éves fiú (júliusban születtem) lehet másoknak is segíteni fog:?

Figyelt kérdés
Az önkielégítés már megy és olvastam is dolgokat de a spermium, ondó nem jön össze(elelvezni elelvezek) hogy jöjjön. (Előváladék sem) ez normális igaz? A második kérdés az hogy : a magömlés jó érzés? Mikor jöhet meg ez a korszak? Előre is köszi a normális válaszokat: kb.160-165 cm vok . ( tudom nem kéne egyszerre 2-őt kérdeznem)?

2015. ápr. 24. 20:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Egyenlőre a nedveket termelő nemi szerveid még nem működő képesek .A magasságod ehhez nem fontos .Lehet hogy még 1 évet is várnod kell az eseményre .
2015. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm , az baj ha "várom a magömlést?
2015. ápr. 24. 20:31
 3/24 anonim ***** válasza:
A te korodban, amit leírtál, az normális! Hamarosan neked is lesz magömlésed! Nem baj, ha várod, a fiatalok többsége ugyanígy izgatott a változások miatt, mint te!
2015. ápr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Sok fiúnak 13-14 évesen kezd a szervezete előváladékot vagy spermát termelni.Spermàt legkésőbb 16 éves korra kell hogy a szervezeted termeljen.


Fanszőrzeted van már?



De bizony ebben a korban a magasság számít,mert ha itt olvasgattok akkor azok a kamaszok (13-16 évesek)akik nagyon alacsonyak voltak azoknak jő nagy rêszüknek a serdülés is később indult be,későn érők voltak,a szőrôssôdés is később jelent meg 14-15 évesen(az átlagos 12-13 évvel szemben)kicsi volt a péniszük,volt hogy 14,5-16 éves korukra lett csak spermájuk.



Magasabb fiúk többször számoltak be hogy 12 évesen volt mar fanszőrük és előváladék vagy sperma.



Simàn előfordulhat hogynnem sokára lesz spermád!

2015. ápr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddig, pénisz: simán: kb.6 cm allva : kb.12-11
2015. ápr. 24. 21:21
 6/24 A kérdező kommentje:
Nekem van oltozobe csak honaj, fan szorzetem
2015. ápr. 24. 21:22
 7/24 anonim ***** válasza:
Én 13 vagyok, egy éve már volt spermám és fanszőrzetem is. Nyugi, rövid időn belül neked is lesz!
2015. ápr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:

Hát. A sperma általában 12-14 éves kor között kezd el termelődni. Amiatt nem kell aggódnod, előbb-utóbb lessz az is. Ami a magömlést illeti, igen nagyon jo érzés :) és általában 13-14 év körül kezdődik az a korszak.

Ha lenne még valamilyen kérdésed. Nyigodtan írhatsz privátban. 14/F

2015. ápr. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
56%

Az nagyon jó hogy van már szőrzeted akkor elkezdtél fejlődni.Az is lehet nem sokára arra ébredsz,bár reggel is előfordul valakinél meg csak maszturbáláskor(tehát eltérő) hogy ragados lesz a boxered,ha ez történe akkor előváladékod lett.


Akkor a többi osztálytársad még nem fejlődik,nem léptek a pubertásba.még fejlettllen .

2015. ápr. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a komolyan vett témát.
2015. ápr. 25. 08:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!