Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17 éves srác vagyok. Júliusban...

17 éves srác vagyok. Júliusban leszek 18, és 165 cm vagyok. Fogok még nőni? Vagy ha esetleg szednék növekedés hormon gyógyszert az segítene?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 19:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
szüleid is alacsonyak akkor sajnos így maradsz :) :D ez nem baj!
2010. jún. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ne akarj te nőni, jó vagy így! Annyi magas srác van!! Én jobb szeretem ha valaki kb egyazon magas velem. (persze, jó az is néha ha magasabb, de mégis :$)

19L/164 cm

2010. jún. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

van 1 srác a suliból, rohadtul tetszik :$ annyira jól néz ki, a szemei, az arca mindene, annyira akarom. de sajnos kisebb mint én. még csak 3-4 centivel talán még annyival sem, jövő évben fogom látni újra talán. ő 18 éves elmúlt sztem és hát nem hiszem hogy sokat nőne:'(. én viszont még fogok nőni, 170 fölött vagyok, de még fiatal, és a szüleim is nagyok. annyira rossz ez így, mi lesz jövőre:O? 1 fejjel nagyobb leszek nála:O? cigizik, arra tippelek hogy fiatalon kezdte és nem nőtt nagyobbra:S

nagykár:/:$

a lényeg(bocsi hogy siránkozok) sztem nem hátrány ha valaki nem alacsony, az még mindig jobb, ha a fiú magasabb. de nem hiszem hogy ezért fölöslegesen gyógyszert kéne szedni. ezt én bebuktam, de nem szeretném ha a fiú mindenféle nemtommit tömne magába, szerintem te se tedd. nincs veled baj.

2010. jún. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem fogsz nőni. Hormonkészítményeket, meg nem lehet csak úgy szerezni ám.:) Egyébként is csak akkor próbálkozz ilyenekkel, ha a rengeteg káros mellékhatás nem érdekel.
2010. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
milyen káros mellékhatásai vannak? és hol lehet szerezni? nem akarok ilyen alacsony maradni...
2010. jún. 28. 19:52
 6/18 anonim ***** válasza:

Orvos írhatja föl. De nyugi, nem fogja.


Amúgy itt olvashatsz róla: [link]

2010. jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
miért nem írná fel?
2010. jún. 28. 19:59
 8/18 anonim ***** válasza:
Menj csak be és majd kiderül.:)
2010. jún. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A hormonokat inkább ne szedd, nem ér annyit a magasságod. Ha a szüleid is alacsonyak, akkor kétlem, hogy nőnél még. Na meg már 18 leszel nemsokára, szóval...Szerintem maradsz ekkora, de ez nem probléma, vannak alacsony srácok, nem te vagy az egyetlen. Amúgy is sok alacsony lány van. Emiatt ne szedj hormonokat...
2010. jún. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
de am a fiúk nem 20 éves korukig nőnek?
2010. jún. 28. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!