Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van ennyi felnőtt...

Miért van ennyi felnőtt fickónak fitymaszűkülete?

Figyelt kérdés
Van egy oldal ahol amatőr fickók videó feltöltéseit szoktam nézegetni, és már jó pár szűkületest láttam hogy a makk feléig jó ha le tudja húzni. Nem zavarja őket? Vagy nem mernek orvoshoz fordulni a problémájukkal?
2015. ápr. 29. 17:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez részben a szülők felelőssége is. A gyerekek hamar önállósulnak, hamar szégyenlősek lesznek. Nem szívesen mutogatják a fütyijüket még az apjuknak sem. A szülők sem nézik meg a fiuk fütyijét. És amikor már a serdülőkorba lépnek, jönnek a problémák a fitymával, és még jobban szégyenlősek. A szülőkhöz sem mernek fordulni bizalommal.

Az iskolai orvosi vizsgálaton sem mutatják meg az orvosnak, mondván joguk van megtagadni a vizsgálatot.

2015. ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az 1. válaszolóval. Egy bizalmas apa-fiú kapcsolatban sokkal kevesebb lenne a fitymaproblémás kamasz, vagy fiatal felnőtt.
2015. ápr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akikről én beszélek azok kimondottan felnőttek.
2015. ápr. 29. 18:50
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Talán nem élnek nővel nemi életet.
2015. ápr. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%

Gondolom az legelső választ is olvastad,amit innét levettek.

Nem firtatom az okát,mert akkor én húznám a rövidebbet .

2015. ápr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%

A mai apák szégyenlősebbek mint a fiaik .Sajnos ez trend továbbra is igy marad,ilyenbe nőnek bele a mai fiúk .

Hol van már a katonaság ,csak egyet mondjak,ahol természetes volt a meztelenség a tisztálkodásnál .Orvosi vizsgálatoknál .

Most meg kabin ,még a tesi öltözőkbe is .ezt kis túlzásnak írtam ,hisz át sem kell öltözni .

2015. ápr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%

Amit máshol nem mertél... azt itt megkérdezheted !

Nagyon jó ez a szlogen .

Az feltehetően igaz válasz,meg nem minden esetben olvasható ,illetve csak bizonyos ideig .

2015. ápr. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező, neked akkor nincs fitymaszűkületed, igaz!?
2015. ápr. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Hol lenne tesimöltözökbe öltöző kabin?Amikor még tornateremben isnhiány van,az iskolák nem jól felszereltek sok helyen.


A bibi nem ott van hogy valaki szêgyenlős és nem mutogatja magát.



A bibi ott van hogy meg kell tanítani helyesen tisztálkodni a fiúkat,sok fiú se a herêjêt,se a fenekét nem mossa meg,nem tanították meg az alapos tisztálkodásra.


A másik bibi el lehet mondani a koruknak a megfelelően gyerekkorban is már hogy ha valaki elhanyagolja a tisztàlkodást milyen következményekkel járhat.Mikre figyeljenek oda,apró előjelek stb.(azért fontos mert van relatív fitymaszűkület is amikor majd csak mereven jelentkezik a baj,tehát ezt mástbészre sem veszi,itt sokaknál csak mereven lehetet látnima fitymaszűkületet)

Felvilágosítás hiánya a baj,de ezt amikor csecsemő még a gyerek a szülőnek is el kell mondani,mert van hogyna szülő sincs teljesen tisztába vele.


Korábban nem volt internet ezért tűnik soknak,nem volt video se.Régen csaj ifjúsági újságok voltak akkoriba oda írogattak.


Sok férfi meg tart az urológustól mert sokszor enyhe szűkületnél is metêlést akar javasolni.Nekem is van igaz kis gyerek ismerősöm ahol ezzel a javaslattal indïtot az egyik orvos és láss csodát a magán krvostól kenöcsöt kaptak és tökéletes minden.

2015. ápr. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%

Hol van ilyen oldal?

Neve?



Katonaságról annyit több éves pénz kiesés volt az egész,és ott sem mindenhol nézegettek az alsóba,nem egy ismerősömnêl semmi nem volt.

Sose a kényszer,kötelezővé têtel a megoldás!


Felvilágosítás hasznosabb lenne.

2015. ápr. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!