Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megbízható urológus férfi...

Megbízható urológus férfi orvost keresek kisfiamnak, akinek fitymaszűkülete van 9 évesen. Magánrendelése legyen, és szeresse a gyerekeket. Van ilyen?

Figyelt kérdés
3 évesen már vittem emiatt egy orvoshoz, megcsinálta, és az orvos nagyon rendes volt. De eltelt 5 év, és most egy ilyen" banális" vizsgálatra hónapokat kell ugyanerre az orvosra várni..

#Gyerekurológia
2015. febr. 23. 14:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Melyik városba keresel?
2015. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Csak kérdezem,milyen orvos volt az,aki ugy végezte el ,hogy most ugyan azzal problémával állok szemben.Ne ez az,akihez többet nem is mennék .A pénzért minden orvos nagyon rendes tud lenni .
2015. febr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A gyerek 3 éves volt mikor először hátrahúzta neki, jó volt de a gyerek üvöltött nagyon sokáig a felszakítás után, és ezek ilyenkor nagyon hamar visszatapadnak..Mai napig bíztunk benne hogy valami úton csoda folytán hátra fog jönni, mert van mindig tornáztatva, de nem jó, és véget kellene ennek vetni..Én jobban izgulok mint a gyerek..:(
2015. febr. 23. 15:36
 4/16 A kérdező kommentje:
Debrecen, bocsi!
2015. febr. 23. 15:37
 5/16 anonim ***** válasza:
46%
Debrecenben?Ahol minden orvos csak körülmetéli a fitymaszűkületeseket? Hát ott elég nehéz lesz jó orvost találni
2015. febr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Dehogy metéli! Az apukáját metélje! Ez egy GYEREK! Már kaptam itt belsőbe jó kis irodalmat hozzá..Csak ajánlani tudom, Fityma.net nagyon jó oldal!
2015. febr. 23. 18:53
 7/16 anonim ***** válasza:
39%

Valóban keress fel akár több orvost is ha kell,mert nagyon sok orvos sajnos valóban ha kell,ha nem és lenne más megoldás is metêlni akarna.Ezt valóban probáld elkerülni.


Akkor a kisfiadnak fityma letapadása volt,lehet ha sikerülne jó orvos keresni akkor adnabszteroidos kenőcsöt és annak segítségêvel könnyebb a fitymát hátrahúzni.

2015. febr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, ad, mikor először csinálta, akkor is adott.Bár attól még ugyanúgy fájt:( De én nem is hallottam ilyet hogy vagy 12 éves kor alatt képesek egy ilyen dologért metélni..De többen jelezték hogy igenis van.
2015. febr. 24. 09:35
 9/16 anonim ***** válasza:

Azt hiszed érdekli az az orvosokat, hogy a páciens gyerek?

Ha az orvos azt vallja,hogy az a legjobb a gyereknek, akkor lényegtelen, hogy ki hány éves aki a kezei alá kerül, az nekik nem kifogás!Ha meg nincs melletted valaki, aki mindent ért és segít, azt kegyetlenül kihasználják,szóval ne ringasd magad tévhitekbe!

2015. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
39%

Sajnos van ilyen,hogy az orvos metél,ha kell,ha nem.


Szerencsés a gyerkőcöc ,hogy te vagy a szülője és nem vagy egy bólogató jános,ha érted hogy mire gondolok,kimered nyitni a szád és utána nézel a dolgoknak.

Légy óvatos és körültekintő,remélem sikerrel jársz és a gyerkőccel minden ismét rendben lesz.

2015. febr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!