Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélésem volt tegnap,...

Körülmetélésem volt tegnap, igen tudom nem jo meg lett volna jobb megoldas is de ez lett, vallaltam. A makkom nagyon erzekeny, barmi hozzaer kiakadok rendesen. Ez mikorra fog elmulni/javulni?

Figyelt kérdés
sok helyen irjak, hogy szuk gatyat kell hordani es szuk gatyaban aludni de en gatyat sem tudok felvenni annyira erzekeny a makkom. Esetleg akinek ebben mar van tapasztalata es ert a gyugyulas folyamatahoz valtanek vele par szot. Neten sok minden fent van, de akkor is erdekelne minel tobb tapasztalat/velemeny!

2015. ápr. 30. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

www.korulmetes.hu

Itt nézz szét. Fitymaszűkület miatt én is át estem rajta. De nekem nem volt ilyen súlyos a helyzet.

2015. ápr. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Nekem napra pontosan négy hete volt a műtétem. A műtét másnapján leáztattam kamillateában a kötést, de mivel nekem is nagyon érzékeny volt a makkom lazán bebugyoláltam gézlapba és úgy húztam rá a szűk alsót. A pisilés elég körülményes volt így, úgyhogy két nap után ezt abbahagytam, de ekkor már közel sem volt olyan érzékeny, mint előtte. Egy héttel a műtét után már teljesen jó volt, hozzá is tudtam érni, nadrág sem zavart. Most négy héttel később már egyáltalán nincs érzékenység, csak annyira, amennyire szerintem normális. Ha fürdés után a törölköző hozzáér, akkor felszisszenek, de azt vettem észre, hogy a forró víz után kicsit érzékenyebb lesz, mint szárazon. Kb egy hete már önkielégíteni is tudok, igaz csak sikosítóval, mert félek, hogy szárazon felszakítanám a sebet. Sokkal tovább tart elmenni, mint előtte, de ezt igazából pozitívumnak fogom fel.


Összefoglalva, kb egy hét után én már úgy tudtam az ügyeimet intézni, mintha semmi nem történt volna. Persze ez nem azt jelenti, hogy egy hétig szenvedsz, aztán a hetedik nap hirtelen minden megjavul, hanem szépen fokozatosan javul minden.

2015. ápr. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom mindkettotoknek!

Ha gezzel beboritom akkor en is kepes vagyok kimenni a hazbol viszont maskepp nem. Akkor egy ido utan elmulik a nagyon erzekenyseg "magatol"? Nem kell hozzaszoktatni igaz? szoval itthon lehetek meztelen, nem kell hozzaszoknia a fajdalomhoz? :) makk erzekenysegetol eltekintve semmi fajdalmat nem erzek egyebkent.

2015. ápr. 30. 16:07
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem akkor is elmúlik ha meztelen vagy, végülis a levegő is inger. Én mondjuk ezt nem tudtam kivitelezni, mert nem egyedül lakom. A sebnek viszont elvileg jót tesz, ha szabadon van.
2015. ápr. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9%

Ez a dolog mindenkinél más ,és más .vannak szerencsések ,mint az itt válaszló is .sajnos az ellenpélda sokkal több .

Sok fiútól megkérdeztem priviben,hogy teltek az első napok.

A legtöbb 1 hétig még gatyát sem vett fel .Volt aki fél év után is azt,hogy nagyon érzékeny .Néhol lehet erről a szakirodalomban is olvasni.Addig nagyon érzékeny amig a makkon lévő 50 érzőideg a gatya súrlódásától el nem sorvad.

A makk felülelete nem válik "kérgessé" .

2015. ápr. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon elsietted,elég nagy kár.Hány éves vagy?



Gézlapot vegyél szerintem is,betadint is,ez az oldat sebszárító,fertőtlenïtő hatású,kamillát meg a tisztálkodásnál tudod használni majd.

2015. ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!