Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hónapok óta nem tudok rendesen...

Hónapok óta nem tudok rendesen wc-re menni, szorulásom van mindig. Tejterméket már nem fogyasztok, akkor jobb lett a helyzet. Most megint rossz, mit kéne még kiszűrni az étrendből? Glutént?

Figyelt kérdés

2013. okt. 10. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha elmennél orvoshoz ahelyett, hogy gyógyítanád magad? Láthatóan a tej esetében nem jártál sikerrel. Egy ilyen szorulásnak kb egymillió más oka is lehet.
2013. okt. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Én is ilyesmi utat jártam be. Veg lettem, tejet nem iszom (mennyivel jobb azóta!) tejtermékeket megeszem, sajtot túrót. Tapasztalataim szerint, a legjobb dolog, ami velem törtnt, hogy nem eszek kenyeret, semmilyet. Sokkal több erőm van, vitálisabb vagyok, és végre tudok rendesen wczni. A kenyeret extrudált kukorica "kenyérrel" pótoltam, amiben nincs glutén.

ezen kívül ami sokat segíthet, ha muladhara csakrára (gyökércsakra) jógázol, mert ez a központ uralja a kíválasztás folyamatát.

Remélem segítettem:) Sok sikert!

2013. okt. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Vega*
2013. okt. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha egészséges életmódra térsz át, az biztos, hogy jót fog tenni, de hónapok óta fennálló probléma esetén lehet, hogy el kéne menni orvoshoz.
2013. okt. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egészséges életmódot élek, és orvoshoz csak akkor mennék ha muszály,hisz szoptatok naponta 5x.. Annyi a bűnöm, hogy eszem kenyeret, mint az emberek 98 százaléka. Viszont egy intolerancia vizsgálatra nincs pénzem.
2013. okt. 25. 22:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell pénz rá. TB fizeti.
2013. okt. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyél több zöldséget és lenmagot ami felpuhítja a székletet és igyál folyadékot minimum 2 liter ez mindig beválik.
2017. ápr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!