Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vérpénisznél az normális, ha...

Vérpénisznél az normális, ha néha kisebb néha nagyobb erektál állapotban? Ezt nem értem.

Figyelt kérdés
Van,hogy szeméremcsonttól (azt mondták,hogy onnan kell nézni) 15 cm,de van hogy csak 14..és a vastagság is egy kicsit mintha változna..egyszer vastagabb,egyszer vékonyabb..és az a helyzet,hogyha a legjobb méret van erekciókor,csak az,ami átlagos gyengén...nagyon kétségbe vagyok esve..és amugy is,ha szeméremcsonttól nézem a vonalzón..a töve a pénisznek szerintem már nem tartozik bele a hosszúságba,mert azt úgy sem tudom *hasznosítani* ..mármint betenni a lánynak..
2015. máj. 5. 19:55
 1/4 A kérdező kommentje:
és akkor így csak kb 13 cm-re jönne ki,amit be tudok tenni a hüvelybe..akkor most hogy is van ez? :/
2015. máj. 5. 19:56
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ebből 4 cm be tudsz tenni,akkor már mindenki jól jár .

De ugye az első 4 az az elejéből van .Nagyon jól írtad le .

2015. máj. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
4 cm ? :O Azt élvezi majd a csaj?
2015. máj. 5. 20:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Jézusmária, azt javaslom tedd el azt a vonalzót jó messzire és max matekórán vedd elő. Oké, hogy egyszer kiváncsiságból megméred, de azért ez kicsit beteges.
2015. máj. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!