Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha a fitymafékem rövid akkor...

K.mefisto1 kérdése:

Ha a fitymafékem rövid akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Mármint gondolom urológus elmondja mit kell csinálni DE csak az az 1 lehetőség van h levágják v belevágnak nagyon parázok pls segítsetek 14f

2015. máj. 6. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
A fitymafékkel mást nem nagyon lehet csinálni. Ha rövid akkor elnyisszantják.
2015. máj. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kicsit rosszúl fogalmaz az 1 es .Ha jobban utána olvasott,vagy kérdezett volna ,akkor nem írja ,hogy elnyisszantják ,még viccesen sem hangzik jól .

Szakszerűen leoperálják onnan,majd 5-6 varrattal összeöltik .Ez nem gumiból van ,elnyisszantjuk ,aztán majd ekkor már tud nyúlni .

2015. máj. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De ha van pénzed magán orvosra aki lézerrel dolgozik, az úgy eltávolítja neked hogy még varrni sem kell.
2015. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Eszedbe ne jusson magánorvoshoz fordulni ezzel .Annyi a különbség hogy nincs vérzés ,mert beégetik az ereket,ezért nincs benn varrat. .

A többi minden ugyan az.Jah,és kb 50 e,egy beavatkozás .

Aki neked ilyet javasol ,az még nem beszélt olyannal,akinek így oldották meg .

2015. máj. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

@19:46


Tényleg nem beszéltem olyannal. De az árán kívül akkor mik azok az érvek amin kívül nem ajánlod?

2015. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5 ös,minden utólógos gyógymód teljesen azonos a szikés eljárással.

Még a fájdalmak is azonosak .A műtét elvégzése sem tartott rövidebb ideig .Akikkel beszéltem róla ,nem voltak elszállva a látványtól sem .Utólag már nagyon feleslegesnek tartották a pénz kidobását is .

2015. máj. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező: miből gondolod amúgy, hogy rövid a fitymaféked?
2015. máj. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dwhite válasza:

Hát itt lehet jópár olyan témát találni, ahol a szikés megoldással sok gond volt. Én is sokat olvastam itt utána, de meg se fordult a fejemben hogy vmi kórházba mászkáljak ezzel, ahol aztán órákat várhatok a soromra, aztán szivhatom a fogam ha vmi baromhoz kerülök.

Magánorvosnál 50k volt, tény hogy nem olcsó, de egy emaillal elintéztem a foglalást, maga a műtét fél perc volt!! Bár az én esetem nem volt túl súlyos, de nem bántam meg, az óvszerhasználat sokkal könnyebb.

2015. máj. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!