Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herpes Genitalis súlyos betegség?

Herpes Genitalis súlyos betegség?

Figyelt kérdés

A péniszemen találkoztam pár sárgás-fehéres "gömböcskével", és nagyon megijedtem, ezért először gombák után kezdtem nézelődni, úgy találtam rá erre a betegségre.

Azt olvastam róla, hogy nemi úton terjed, de az én esetemben nem értem, mivel szűz vagyok, és semmilyen módon nem érintkeztem szexuális módon senkivel.

Azt szeretném megkérdezni: Mennyire súlyos ez a betegség? Mivel lehet kezelni? Hogyan kaptam el ha még szűz vagyok? A válaszokat előre is köszönöm! 15/F



2015. máj. 7. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt: ne diagnosztizáld magad. El kell menned az orvoshoz, méghozzá sürgősen. Elenyésző esély van rá, hogy nemi herpeszed van, még ha a webbeteg.hu tünetei passzolnak is rád. Betegségeket nem így állapítunk meg.
2015. máj. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A jelzett betegség inkább kellemetlen, mint súlyos. A leírt külsődleges megjelenési forma azonban nem a leírt betegségre mutat, ane inkább szőrtüszőkben felhalmozódott faggyúra.
2015. máj. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szent írásként próbálom ezt így írni, csak nagyon hasonlít rá :D
2015. máj. 7. 08:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Orvosnak mutasd meg, a netről nem tudod megállapítani, mindig a súlyos dolgokat hozza fel a legelemibb tünetekre is.
2015. máj. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenkepp orvos, foleg ugy hogy nincs is aktiv nemi eleted. Lehet hogy semmi komoly, de az is lehet hogy valami komolyabb, ami ha kezeletlenul hagyod kesobb elfajulhat.

DOKIIIIIII

2015. jún. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!