Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szőrtelenítsek a lábamon?

Szőrtelenítsek a lábamon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Néhány éve levagtam ollóval a labszoromet. Akkor még alig voltam 10 eves, es nem tudtam, hogy ez mivel jar. Most hosszu es fekete, es egyaltalan nem egyenletes az eloszlasa. A kerdesem az lenne, ha kigyantaztatnam, akkor hogyan none vissza, es mikorra? Ha most nyar elejen megcsinalom, akkor nyar vegere higyan fog kinezni? Egyaltalan szep latvany lesz-e az elso honapokban? Utana hkgyan fog visszanoni?

15/F



2015. máj. 7. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan szőr fog visszanőni. Az, hogy 10 évesen ollóval levágtad az sem befolyásolt semmit, akkor is ilyen lenne a lábadon a szőr, mint most.
2015. máj. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hagyd úgy ahogy van ,az a legjobb megoldás .
2015. máj. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem befolyásolt, hogy 10 évesen levágtad. Ilyen a genetikád, és akármit csinálsz, így is fog mindig visszanőni.
2015. máj. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szia!

Én az elején borotváltam, aztán 16-17 éves koromban elkezdtem epillálni.

Azt kb 3-4 hetente kell, nekem bejött, ritkásabb sokkal és már nem is fáj. :)

2015. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ahogy már írták, ez ilyen. A gyanta, úgy tudom, fáj, eszembe se jutna. Borotva, epilátor, amelyik tetszik. Elsőre borotva, mert hosszú szőrre rámenni epilátorral, az se kellemes. Pár hetente ismételhető és akkor nem lesz vészes. Valahány hét kell a szőrtüszőknek, hogy regenerálódjanak, de úgysem egyszerre fognak kinőni a szőrök, így időnként nem árt ismételni.

Ha pedig nem akarod, hogy teljesen szőrtelen legyen, akkor is epilátorral átszaladni rajta a jobb, az kiszed valamennyit, de marad is. Ezt a karomon csinálom, mert milyen már a csupasz kar, nekem természetellenes kissé. De nekem ott nem erős a szőr, csak barna és sűrű.


Állítólag a szőrszálak kitépése ritkítja a szőrt, de ez nagyon lassú folyamat, nem olyan jelentős. Hacsak nem szerencsés fajta valaki.

2015. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2015. máj. 7. 18:44
 7/10 anonim válasza:
Hagyd ahogy van hiszen az szőr is visza nő meg egy férfi szőr nélkül az nem férfi
2015. máj. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igazából én nem aggódom attól, hogy visszano, sőt, igazából szeretném is.

csak azt szeretném elerni , hogy egyformán legyen szőrös mindenhol

2015. máj. 7. 20:22
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne hogy leborotváld már,rettentően férfiatlannak nézne ki a csupasz lábad.Be is szólnának.Felejtsd el a szőrtelenítést.


Máshol se akarj csupaszítani,a dálónál se majd,ha sok csak jő rövidre kell vágni,de nem csupaszra.

2015. máj. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. máj. 9. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!