Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel szörtelenítsek a lábamon?

Klaudiaaa91 kérdése:

Mivel szörtelenítsek a lábamon?

Figyelt kérdés

Nagyon régòta borotválom a làbam. És nagyon megerösödött meg szörtüszős. :( Ès naponta kell borotválnom h ne làtszòdjon...mert már másnap borostàs is. Viszont nagyon fáj..amikor fázom szúr és éget a bőröm...a nadrágot is sziszegve veszem fel :/

Pròbàltam többször a gyantát és az epilátort is, de nagyon

alacsony a fájdalom küszöböm és sírtam annyira fájt + vérzett. A szörtelenítő krémre meg allergiás vagyok..... Szòval nagyon érzékeny a bőröm... :( 7 ève nem hordok rövd nadrágot..nincs is..mert csúnya borostàs a lábam...szeretnék sima szép làbakat.

Most azt csinálom h lefele borotválom a làbam hátha vékonyodik a szőr..de ìgy is csúnya még :/


Kérlek segítsetek nekem :( :)


2012. máj. 17. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
menj el kozmetikushoz ő nagyon gyorsan legyantázza neked nem kell otthon szenvedned!! észre se fogod venni és készen lesztek!
2012. máj. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem is kozmetikus, pikk-pakk hozzászoksz, utána meg ha nagyon macerásnak találod epilálhatod otthon:)
2012. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is hagyd abba a minden napos borotválást! Ha teheted, most legalább 2-3 hétig ne borotváld, hogy szépen kinőjön a szőr, és legyen ideje a begyulladt részeknek meggyógyulni. A begyulladt szőrtüszőket borogasd kamillával, majd szedd ki, mert akkor fog meggyógyulni, ha kiszeded a benőtt szőrt. És ha 2-3 hét alatt rendbe jött a bőröd és szőr is kinőtt, menj el gyantáztatni, tényleg sokkal jobban jársz. Régen nekem is ez volt, mint Neked: a napi borotválás teljesen tönkretette a bőrömet, mivel igaz, hogy 1 nap alatt már borostás volt a lábam, de a borotva akkor még a bőrt is húzza, mivel nagyon kicsi a szőr 1 nap után. Ezért kiszárad, begyullad és ég.

Szóval: semmi szőrtelenítés 1 hónapig, ápold a gyulladt részeket, majd gyanta! Nyárra szép lesz a lábad!=)

2012. máj. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!