Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az lenne a problémám hogy...

Az lenne a problémám hogy szinte mindig sápadt vagyok és nem tudom miért mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
1 vesém van,nem hiszem hogy vér szegény lennék.

2015. máj. 10. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már pedig a veseelégtelenség mellett gyakori a vérszegénység. Egy laborvizsgálat nem ártana.
2015. máj. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet simán ennyire fehér bőrű vagy.


Maculay Culkint nézd meg ő totál fehér bőrű gyerek színész volt.


Én is csont fehér voltam,semmi bajom nem volt.

Ciki de elmenten szoliba párszor először meg se akart fogni,aztán végre lett pici szïnem azót napon is tudok picit barnulni,nem csak leégni.


De ismerek olyat aki hiaba ment szoliba(heti 3 alkalommal 1 évig)ő nem barnult le,csal leégett jól aztán fehér maradt.

2015. máj. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy nem vagyok fehér bőrű
2015. máj. 11. 15:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Tehát csak az arcot sápadt?


Ha igen vérvétel jól jönne mert nem csak vérszegénység,de vashiány is sápadtá tud tenni(sőt ájuldozást is eredményezhet,szédülést,fáradságot).Meg legalább akkor biztos lennêl benne hogy semmi bajod nincs.

2015. máj. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vizsgáltasd ki, itt a tippekből semmi biztosat nem fogsz megtudni, sajnos volt olyan ember a baráti körömbe, aki évekig sápadt volt, végül kiderült, hogy nagyon beteg, sajnos már nincs köztünk, szóval óvatosságra intelek, egy vérvétel a minimum!
2015. jún. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!