Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 2 hónapja voltam urológián,...

2 hónapja voltam urológián, azzal a problémával, hogy a heréim fájnak, és vastag ereket érzek ott (hereviszer), a fecske után elmúlt a fájdalom, megelőzhető a műtét?

Figyelt kérdés
az orvos azt mondta boxer helyett hordjak fecskét, és 3 hónap múlva menjek vissza, most a 2. hónapban a fájdalom teljesen elmúlt,mert fecskét hordok, de az erek maradtak vastagon a bal herémnél, megelőzhető a műtét? Valakinek van valami tapasztalata?

2015. máj. 13. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok orvos ,de sok helyen utána olvastam már a here viszeres betegségnek . Nem tudom melyik egyetemen végzet a doki,és hány év alatt,de mindenhol azt lehet olvasni,a kialakult viszeret mennél előbb meg kell műtetni.Erre nincs gyógyszeres megoldás .A viszér csak csecsemő korban fejlődik vissza önmagától .

A fecske hordással,csak a tünet volt kezelve ,ideig -óráig .talán a dokinak kellett volna műteni is ,de nem volt hozzá nagy kedve .Ahhoz tudnám hasonlitani,pici lyuk van a fogon ,nem kell még betömni,majd ha nagyobb lesz.

Elmentem másik orvoshoz,azt mondta,kis lyuk nincs,csak lusta fogorvos .Ez van a te esetedben is .A fájdalom ugyan megszűnt,úgy ahogy ,de ettől még a véráramlás gyenge a herében .A here vénájában van az elzáródás ,kb 20 perces beavatkozást igényel.max 1 napos kórházi bentlétete.

2015. máj. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1. Valaszolo ha nem vagy orvos akkor ne irj arrol amirol csak olvastal mert olyat irsz ami nem ugy van. Nincs elzarodas a here venaban, a here viszer ennel sokkal bonyolultabb. Pl.a medence izmok merevsege is okozhat hereviszeret, valaki mutet nelkul is teljesen kigyogyul ebbol ha pl megfelelo medence izomzat nyujtasokat vegez.
2015. máj. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, kedves első válaszoló, a kérdezőnek nincs herevisszere, csak ő állapította meg magáról. Különben már 1000 éve tudják a férfiak, hogy egészségtelen a boxergatya, de a marhábbik fele csak azt viseli. Ez kb olyan eset lehetett, mint amikor a beteg krónikus hasfájással megy orvoshoz, de csak ki kell engednie a nadrágszíját.
2015. okt. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!